Valmieras Ziņas

Valmierā noslēdzas brīvpusdienu piegāde skolēniem

Līdz ar 2019./2020.mācību gada beigām 29.maijā noslēdzas ārkārtējās situācijas laikā uzsāktā silto brīvpusdienu piegāde Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu skolēniem.

Brīvpusdienu piegādes laikā pie skolēniem nonākušas 42 529 siltas pusdienu maltītes. Skolēnu brīvpusdienu piegādes pirmajā dienā skolēni, kuru vecāki sākotnēji atsaucās Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājumam par pusdienu piegādi ārkārtējās situācijas laikā, kad notika attālinātas mācības, saņēma 745 porcijas. Augot pieprasījumam, palielinājās arī pusdienu porciju skaits – piegādes periodā vienas dienas laikā sasniegtais lielākais piegādāto porciju skaits bija 1100, savukārt noslēdzošajā dienā pie skolēniem nonāca 1022 porcijas.

Skolēnu brīvpusdienu piegādi un izdali no 30.marta 12 piegādes maršrutos, 313 piegādes punktos ar mikroautobusiem veica Valmieras Bērnu sporta skolas, Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas, Valmieras Valsts ģimnāzijas un Valmieras 5.vidusskolas skolu nozīmētie darbinieki, kopā mērojot aptuveni 5 740 kilometru.

“Brīvpusdienu piegāde skolēniem tika organizēta, lai atbalstītu ģimenes un kaut nedaudz atvieglotu viņu ikdienu ārkārtējās situācijas laikā, kad mācību process notika attālināti un vecākiem bija vairāk jāiesaistās mācību vielas skaidrošanā, jānodrošina bērnu uzraudzība un vienlaikus jāturpina darba gaitas. Skolēnu brīvpusdienu piegādes veikšana un plānošana ir unikāls atbalsta projekts un līdz šim apjomīgākā piegāde, ko pašvaldība ir izpildījusi, kas nebūtu iespējama bez saliedēta komandas darba. Pateicos SIA “Kantīne B” kolektīvam, kas nodrošināja skolēniem gardas pusdienas, skolu personālam, kas veica porciju piegādes un izdali, Valmieras pilsētas pašvaldības Attīstības pārvaldes Pilsētplānošanas nodaļai par maršrutu un piegādes punktu plānošanu un izveidi, Valmieras Izglītības pārvaldei par saziņu ar skolēniem un vecākiem porciju piegādes kārtības skaidrošanā un piegādes adrešu apzināšanā un aktualizēšanā, protams, arī skolēniem un vecākiem paldies par precizitāti un sadarbību, saņemot pusdienas,” lielo ieguldīto darbu novērtējot, pateicību pauž Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Skolēnu brīvpusdienu piegāde tika veikta Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu 1.–6.klašu skolēniem, 7.–9.klašu skolēniem no trūcīgu vai maznodrošinātu daudzbērnu ģimenēm, kā arī projektā “PuMPuRS” iesaistītajiem skolēniem.

Ir noslēdzies neparasts mācību gads, kas prasījis izturību un spēju pielāgoties. Lai skaists un saulains vasaras brīvlaiks!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri