Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums 2018

28.-29. jūnijā Valmierā norisināsies Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums (PLEIF 2018), portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūra.

Forums uzņēmējiem būs lieliska iespēja ne tikai iedvesmoties sasniegumiem, iegūt nozīmīgus kontaktus, bet arī veicināt efektīvāku ieiešanu jaunos eksporta tirgos, iepazīstot dažādo pasaules tirgu īpatnības un priekšrocības. Forums pulcēs uzņēmējus un profesionāļus no visas pasaules, kuri, daloties savā pieredzē, palīdzēs izprast un iepazīt dažādos pasaules reģionus. Forums būs nozīmīgs eksportspējīgu uzņēmumu pārstāvjiem, kuri varēs spēcināt zināšanas par to interesējošiem noieta tirgiem, īpaši Āzijas un Amerikas reģioniem.

Šāda veida foruma rīkošana ir aktuāla, kad Latvijā attīstās gan produkti ar augstu pievienoto vērtību, kuriem ir lielisks potenciāls augt un attīstīties visā pasaulē, gan aug arī to uzņēmumu skaits, kuru ražošanas jaudas liek tiem meklēt un attīstīt jaunus noieta tirgus, kā arī Latvija ir reģions, kurā arvien pieaug jaunu un inovatīvu produktu izstrāde, bet kuriem ir nepieciešama kapitāla vai zināšanu piesaiste.

PLEIF 2018 mērķi:

  • Veicināt pieredzes apmaiņu un sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē;
  • Veicināt biznesa attiecību veidošanos un tirdzniecības sakarus, kā arī veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai;
  • Stiprināt Latvijas izcelsmes uzņēmēju un profesionāļu piederību Latvijai.

Šobrīd, kad darba spēka piesaistei jāmeklē jauni risinājumi, forumā savā pieredzē dalīsies ”Ar pasaules pieredzi Latvijā” pārstāvji – kā veiksmīgi piesaistīt darbiniekus, repatriēt aizbraukušos latviešus, kāda ir viņu motivācija atgriezties Latvijā – ne tikai strādāt šeit, bet arī uzsākt uzņēmējdarbību. Kāpēc šo indivīdu kompetence un pieredze var būt ne tikai pozitīva informācijas apmaiņa, bet arī veiksmīga un globāla biznesa pamats.

Šogad paralēli foruma norisei notiks tautsaimniecības izstāde, kurā būs iespēja iepazīt veiksmīgākos uzņēmumus no visas Latvijas. Šī gada forums ir arī viens no Latvijas simtgades pasākumiem. Pasākuma organizatori aicina pasākuma apmeklētājus laicīgi reģistrēt interesi dalībai forumā un sekot līdzi jaunākai informācijai par pasākuma norisi portālā http://ieguldilatvija.lv/.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nacionālie Bruņotie Spēki Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (reģ.Nr. 90000040549) VALMIERĀ aicina pieteikties pievienoties dienestam KAREIVJUS Zemessardzes 2. Vidzemes brigādē tiek veidota jauna profesionālā dienesta apakšvienība. Apakšvienības sastāvs tiek komplektēts ar kandidātiem, kuri ir beiguši vismaz pamatizglītību, arodskolas un citas profesionālās izglītības iestādes bruņotajiem spēkiem nepieciešamajās specialitātēs. Latvijas armija aicina: Esi viens no mums - kļūsti karavīrs! PAMATPRASĪBAS: Latvijas Republikas pilsonis/-e vecumā no 18 līdz 40 gadiem; Valsts valodas zināšanas; Nav kriminālās sodāmības; Atbilstošs veselības stāvoklis un fiziskā sagatavotība; Vismaz pamatizglītība. PIEŅEMŠANA: Iesniedz atlasei nepieciešamos dokumentus; Nokārto atlasi (medicīnisko un fiziskās sagatavotības pārbaudes, psiholoģisko izpēti); Paraksti līgumu un uzsāc profesionālo dienestu. PIEDĀVĀJAM: Dažādu speciālistu amatus kareivju, instruktoru vai virsnieku profesijās; Bezmaksas apmācību un karjeras izaugsmi; GARANTIJAS: Motivējošu atalgojumu sākot no 900 EUR un piemaksaskaravīrs saņem mēnešalgu atkarībā no viņa dienesta pakāpes, izdienas un militārās izglītības; mēnešalgu nosaka arī atbilstoša kvalifikācijas kategorija, kas to var palielināt līdz pat 30%; karavīrs saņem piemaksas par dienestu starptautiskajās operācijās, pedagoģisko darbu, par apmācību vadību, kā arī naudas balvas. Plašas sociālās garantijas Veselības aprūpi, zobārstniecības pakalpojumus, optisko redzes korekciju līdzekļu iegādes kompensāciju; Atvaļinājuma pabalstu, apmaksātu papildatvaļinājumu, apmaksātu mācību atvaļinājumu; Ar pārcelšanos saistīto izdevumu kompensāciju; Mantisko apgādi (formas tērpi, apavi un apakšveļa, speciālais apģērbs, apavi un aizsargierīces); Kompensāciju mācību izdevumu segšanai, ja karavīrs mācās valsts akreditētā izglītības iestādē; Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs; Garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma,  Atvaļināta karavīra veselības aprūpi, PIETEIKŠANĀS: Zvani uz Zemessardzes 22.kājnieku bataljonu – 25447883, 28671227, vai ierodies vienībā - Valmierā, Cēsu ielā 54 (līdzi ņemot personas apliecinošu dokumentu un izglītības dokumentus). Profesija: KAREIVIS /MATROZIS (JŪRAS SPĒKOS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, "Kaugurmuiža" Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 10 Aktuāla līdz: 2021-04-08 Kontaktpersona: Zvani uz tālr. 25447883, 28671227, vai ierodies Valmierā, Cēsu 54 (līdzi ņemot dok.)

Mūsu partneri