Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies lekcija un diskusija par godu Latvijas simtgadei

Par godu Latvijas valsts simtgadei, pirms tradicionālā 11. novembra lāpu gājiena Valmierā, šogad ir iespēja jebkuram Valmieras iedzīvotājam piedalīties lekcijā un diskusijā par 11.novembri, Latvijas neatkarības izcīnīšanu un tā dažādajām nozīmēm, portālu “Valmieras Ziņas” informēja studentu korporācijas “Gersicania” pārstāvis Armands Astukevičs.

Lekcijā par to, kā mēs esam nonākuši līdz Latvijas simtgadei, pastāstīs vēsturnieks un Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš. Stāstījumu par Zemessardzes ikdienu dzirdēsiet no Vidzemes Zemessardzes bataljona pārstāvja. Savukārt, par studentu korporāciju lomu Valsts dibināšanā un to lomu šodien pastāstīs studentu korporācijas “Gersicania” pārstāvis Normunds Mihailovs.

Pasākuma norisināsies Vidzemes Augstskolā, Cēsu iela 4, C114 auditorijā no plkst. 16.00 līdz plkst. 17.30. Pēc pasākuma dalībniekiem būs iespēja vienoties uz kopīgu sadziedāšanos un doties lāpu gājienā līdz Valmieras rātslaukumam – tam sekos pilsētas lāpu gājiens līdz Centra kapiem, kas noslēdzas ar piemiņas brīdi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri