Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās pavasara saimnieciskie darbi, ielu bedrīšu remonts sāksies aprīļa beigās

Saglabājoties pavasarīgiem laikapstākļiem, Valmierā norit daudzveidīgi pilsētas pavasara sakopšanas darbi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Nokūstot sniegam un iestājoties sausiem laikapstākļiem, kā pirmā tika uzsākta asfaltēto ielu slaucīšana un grantēto ielu greiderēšana. Ir nogreiderētas visas grantētās ielas kopā 33,568 km garumā. Taču dažviet būs nepieciešama atkārtota greiderēšana. Joprojām turpinās asfaltēto ielu slaucīšana kopā 68,092 km garumā, noslaukot un, kur tas ir iespējams, savācot ziemas sezonā izmantoto pretslīdes kaisāmo materiālu – granti. 

Papildu tam tiek uzsākta ziedu stādīšana pilsētas puķu dobēs. Kā pirmās tiks stādītas 3300 atraitnītes. Līdz 15.aprīlim, kamēr nav putnu ligzdošanas periods, atbilstoši pašvaldības un zemes gabalu īpašnieku pasūtījumam SIA “Valmieras namsaimnieks” turpina arī bīstamo koku un to zaru izzāģēšanu. Ir uzsākta arī dzīvžogu sakopšana, apzāģējot pāraugušos dzīvžogu zarus. Tie tiek sasmalcināti un savākti kopā ar zariem, kas pieteikti pašvaldības finansētajā zaru šķeldošanas akcijā. Akcija nodrošina īpašuma kopšanas rezultātā radušos zaru sašķeldošanu. Valmieras iedzīvotājiem īpašumus, kas atrodas Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā, zaru šķeldošanas akcijai iespējams pieteikt līdz 10.maijam. Tas izdarāms, zvanot pa tālruni 64224117, rakstot uz e-pastu: info@v-nami.lv. Pieteiktajās adresēs SIA “Valmieras namsaimnieks” veiks zaru šķeldošanu, līdz būs izpildīti visi pakalpojuma pieteikumi.

Atjaunojot pilsētas publisko infrastruktūru, SIA “Valmieras namsaimnieks” veic nepieciešamo jaunu soliņu izgatavošanu. Valmieras vecajam ūdens tornim tiek izgatavoti jauni koka logi.

Aprīļa beigās, kad laikapstākļi būs stabili silti un darbu atsāks asfalta ražošanas rūpnīca, tiks uzsākts arī pilsētas asfaltēto ielu bedrīšu remonts, kur tas ir nepieciešams.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri