Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās pavasara saimnieciskie darbi, ielu bedrīšu remonts sāksies aprīļa beigās

Lasīšanas laiks: 2 min

Saglabājoties pavasarīgiem laikapstākļiem, Valmierā norit daudzveidīgi pilsētas pavasara sakopšanas darbi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Nokūstot sniegam un iestājoties sausiem laikapstākļiem, kā pirmā tika uzsākta asfaltēto ielu slaucīšana un grantēto ielu greiderēšana. Ir nogreiderētas visas grantētās ielas kopā 33,568 km garumā. Taču dažviet būs nepieciešama atkārtota greiderēšana. Joprojām turpinās asfaltēto ielu slaucīšana kopā 68,092 km garumā, noslaukot un, kur tas ir iespējams, savācot ziemas sezonā izmantoto pretslīdes kaisāmo materiālu – granti. 

Papildu tam tiek uzsākta ziedu stādīšana pilsētas puķu dobēs. Kā pirmās tiks stādītas 3300 atraitnītes. Līdz 15.aprīlim, kamēr nav putnu ligzdošanas periods, atbilstoši pašvaldības un zemes gabalu īpašnieku pasūtījumam SIA “Valmieras namsaimnieks” turpina arī bīstamo koku un to zaru izzāģēšanu. Ir uzsākta arī dzīvžogu sakopšana, apzāģējot pāraugušos dzīvžogu zarus. Tie tiek sasmalcināti un savākti kopā ar zariem, kas pieteikti pašvaldības finansētajā zaru šķeldošanas akcijā. Akcija nodrošina īpašuma kopšanas rezultātā radušos zaru sašķeldošanu. Valmieras iedzīvotājiem īpašumus, kas atrodas Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā, zaru šķeldošanas akcijai iespējams pieteikt līdz 10.maijam. Tas izdarāms, zvanot pa tālruni 64224117, rakstot uz e-pastu: info@v-nami.lv. Pieteiktajās adresēs SIA “Valmieras namsaimnieks” veiks zaru šķeldošanu, līdz būs izpildīti visi pakalpojuma pieteikumi.

Atjaunojot pilsētas publisko infrastruktūru, SIA “Valmieras namsaimnieks” veic nepieciešamo jaunu soliņu izgatavošanu. Valmieras vecajam ūdens tornim tiek izgatavoti jauni koka logi.

Aprīļa beigās, kad laikapstākļi būs stabili silti un darbu atsāks asfalta ražošanas rūpnīca, tiks uzsākts arī pilsētas asfaltēto ielu bedrīšu remonts, kur tas ir nepieciešams.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

4 GRAIN ir pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Esam strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Uzņēmums savus pakalpojumus nodrošina ne vien Baltijas valstīs, bet arī Eiropā un NVS valstīs. Aicinām savā komandā MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKU (Darbam Valmieras rajonā) TAVI PIENĀKUMI Veikt graudu pirmapstrādes iekārtu montāžu, tas ir, metāla konstrukciju montāža, iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāža un demontāža. Veikt griešanas, urbšanas, pielāgošanas, liekšanas, slīpēšanas, taisnošanas, vītņgriešanas, mērīšanas u.c. darbus. Strādāt ar dažādiem montāžas instrumentiem (elektriskiem, pneimatiskiem u.t.ml. instrumentiem), izmantot mērīšanas instrumentus. Veikt citus ar iekārtu montāžu saistītus darba uzdevumus. PAR TEVI Interese un vēlme jaunu prasmju apgūšanā. Vidējā, vidējā speciālā izglītība (vidējā tehniskā un augstākā izglītība tiks uzskatīta par priekšrocību, bet nav obligāta). Pieredzi līdzīgā amatā uzskatīsim par priekšrocību. Vēlamas krievu valodas zināšanas. Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība. Tehniskā domāšana – spēja lasīt rasējumus un montāžas shēmas. Spēja strādāt komandā un patstāvīgi. Augsta atbildības sajūtu. Derīgs Covid-19 sertifikāts. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus augošā uzņēmumā ar attīstības un izaugsmes iespējām. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo - kvalitatīvu darba apģērbu, dzīvesvietu, transportu un ēdināšanu. Stabilu darbu visās sezonās – Latvijā un ārpus tās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Izaugsmes iespējas un apmācības. Atalgojums sākot no (bruto) 6.30 EUR/stundā. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi un motivāciju. Ja esat montāžas darbu komanda (brigāde) ar vēlmi strādāt kopā, gaidīsim ziņu no Jums! CV ar norādi “Montāžas darbu atslēdznieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv. Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt +371 26133475, darba dienās no 09:00 -17:00 Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzu ņemiet vērā, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: MONTĀŽAS DARBU ATSLĒDZNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-18 Kontaktpersona: Līga Zvagule

Mūsu partneri