Valmieras Ziņas

Valmierā norisinās akcija “Dienas bez rindām”

Aicinot sabiedrību aktīvāk izmantot valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski – no 30. septembra līdz 4.oktobrim notiks ikgadējā akcija “Dienas bez rindām”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Iniciatīvas mērķis ir ne tikai iedrošināt sabiedrību saņemt pakalpojumus digitāli, bet arī iepazīstināt ar e-pakalpojumu dažādību, lai veicinātu paradumu maiņu – ar dažādām dzīves situācijām saistītās formalitātes ātrāk un ērtāk nokārtot tiešsaistē, nevis stāvot rindā valsts vai pašvaldības iestādē.

Valmieras pilsētas pašvaldībā

Valmieras pilsētas pašvaldība akcijā “Dienas bez rindām” piedalās jau piekto gadu, šogad liekot akcentu uz iedzīvotāju informēšanu un izglītošanu tehnoloģiju lietošanā, padarot pašvaldības e-pakalpojumus pieejamākus ikvienam. Iedzīvotāji, kuri vēlas uzzināt vairāk par iespējām izmantot pašvaldības e-pakalpojumus, piemēram, deklarēt dzīvesvietu, pieteikt bērnu skolā, uzrakstīt iesniegumu kādai iestādei elektroniski, vai izmantot citus e-pakalpojumus, vērsties Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2.

Valmieras integrētajā bibliotēkā

Akcija norisināsies arī Valmieras integrētajā bibliotēkā. Iedzīvotāji tiks aicināti un iedrošināti izmantot e-vides sniegtās iespējas, informējot par e-pakalpojumu izmantošanas priekšrocībām un ieguvumiem. Bibliotēkas apmeklētāji varēs uzzināt par Latvijas iedzīvotājiem pieejamiem e-risinājumiem, iepazīt e-pakalpojumu izmantošanas priekšrocības un ar to izmantošanu saistītos praktiskos aspektus. Cilvēki varēs izmēģināt pieteikt pakalpojumus un dzīves situācijas risināt elektroniski, kā arī rūpēties par drošību IT vidē. Bibliotekāri vieglā un saprotamā veidā konsultēs, sniedzot atbalstu bibliotēkas pakalpojumu un  valsts e-pakalpojumu platformas lietošanā, kā arī piedāvās apmeklētājiem praktisku palīdzību pie datora, akcentējot personas datu un IT drošības jautājumus.

Laika ietaupījums ir svarīgs iemesls pakalpojumu pieteikšanai elektroniski. Taču, pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) datiem, visbiežāk iedzīvotājus no elektroniskās pakalpojumu pieteikšanas attur nepietiekamas zināšanas un datorprasmes. Tāpēc, īpaši rūpējoties par senioriem, kuriem tādu zināšanu un prasmju pietrūkst, sakot ar 1. oktobrī, Valmieras bibliotēkā jau tradicionāli notiks datorkursi senioriem, piedāvājot apgūt pamatiemaņas darbā ar datoru un internetu.

Savukārt Bērnu apkalpošanas nodaļā akcijas laikā vairāk uzmanības tiks veltīts bērnu vecākiem, sniedzot tiem padomus un praktisku atbalstu bērnu lasīšanas veicināšanai un lasītprasmju attīstībai, izmantojot bibliotēkas piedāvātus attālinātos pakalpojumus.

Viktorīna iedzīvotājiem

Tāpat akcijas laikā VARAM aicina iedzīvotājus piedalīties arī īpašā tiešsaistes viktorīnā par e-pakalpojumiem un digitālajām iespējām. Atbildēt uz jautājumiem iespējams anonīmi vai arī norādīt vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, lai piedalītos balvas izlozē. Tāpat akcijas noslēgumā tiks uzteikta pilsēta, kurā būs aktīvākie un zinošākie viktorīnas dalībnieki.  

Viktorīna pieejam vietnē mana.latvija.lv (pirmajā lapā zem augšējā banera). Piedalīties viktorīnā iespējams arī no brīvpieejas datoriem Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša ielā 2) vai Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4).

Ar pieejamajiem e-pakalpojumiem iedzīvotājiem iespējams iepazīties Valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Roullier Group ir 1959. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kurš mūsdienās ir viens no inovatīvākajiem uzņēmumiem pasaulē kultūraugu mēslojumu, kā arī augsnes uzlabošanas līdzekļu ražošanā un tirdzniecībā. Uzņēmuma pārstāvniecībās 102 valstīs strādā 8000 darbinieku, 2018. gadā sasniedzot 2.6 miljardu eiro apgrozījumu. Lauksaimniecības nozares produkti pasaulē tiek izplatīti ar zīmolu Timac Agro. Timac Agro Latvia ir uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā, un uzņēmumam paplašinoties, aicinām pievienoties mūsu kolektīvam AGROTEHNISKOS KONSULTANTUS Tirdzniecības pārstāvis Lauksaimniecības industrijā Galvenie darba pienākumi: Aktīvi apmeklēt lauksaimniekus , izzināt viņu vajadzības, sniegt konsultācijas un pārdot Timac Agro ražotos augu mēslošanas līdzekļus Organizēt un piedalīties uzņēmuma mārketinga pasākumos, semināros un tirdzniecības izstādēs Ikdienā izmantot CRM sistēmu savu aktivitāšu reģistrēšanai un atskaišu iesniegšanai Patstāvīgi organizēt savas ikdienas aktivitātes un plānot prioritātes Prasības kandidātam: Ar lauksaimniecību saistīta izglītība Pieredze agronomijā vai pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Patiesa vēlme un spēja strādāt pārdošanā un ikdienā komunicēt ar lauksaimniekiem Neatlaidība un vēlme mācīties Spēja klausīties, argumentēt un pārliecināt  “B” kategorijas autovadītāja apliecība Teicamas valsts valodas zināšanas Mēs piedāvājam: Iespēju pārstāvēt vienus no pasaulē labākajiem laukaugu mēslošanas līdzekļiem Pieredzējušus un atsaucīgus kolēģus Konkurētspējīgu atalgojumu kurš sastāv no fiksētās darba algas un neierobežotas iespējas nopelnīt komisijas un bonusus Uzņēmuma auto, datoru, telefonu un citus nepieciešamos darba instrumentus teicama rezultāta sasniegšanai Lai pieteiktos, sūtiet savu CV uz e-pastu recruitment@lv.timacagro.com . Timac Agro Latvia, SIA Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu recruitment@lv.timacagro.com Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā sētnieku (1,0 slodzes) Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās, un Jums ir: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā vidējā izglītība, mēs piedāvājam: sociālās garantijas, atalgojumu EUR 430,00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas, labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV ar norādi "Sētnieks" lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā līdz 2020. gada 17.jūlijam plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25505453. Iesniegtos personas datus Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-17 Kontaktpersona: CV ar norādi "Sētnieks" sūtīt uz vs@valmiera.edu.lv, tālr. 25505453.

Mūsu partneri