Valmieras Ziņas

Valmierā no 1.septembra pieaugs maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu (2)

Ceturtdien, 25.jūlijā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti nolēma ar šī gada 1.septembri noteikt, ka kopējā maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Valmieras pilsētas administratīvajā teritorijā ir 16,56 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) par 1 m3 atkritumu.

Kopējo maksu veido pašvaldības apstiprinātā maksa par sadzīves atkritumu savākšanu, pārvadāšanu, pārkraušanu, šķirošanu un citām normatīvajos aktos noteiktajām darbībām – 9,73 eiro apmērā par 1 m3  un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas apstiprinātais tarifs par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā “Daibe”- 6,83 eiro apmērā par 1 m3.

Patlaban Valmieras pilsētā kopējā maksa par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ir 14,04 eiro bez PVN par 1 m3 atkritumu.

Jau iepriekš ziņots, ka tarifa par sadzīves atkritumu apglabāšanu atkritumu poligonā “Daibe” pieaugums ir saistīts ar izmaiņām tehnoloģiskajā procesā, kas attiecas uz atkritumu priekšapstrādi un sagatavošanu apglabāšanai. Nepieciešams sākt arī pakalpojumu nodrošināšanā iesaistītās tehnikas (kompaktora, frontālā iekrāvēja) un tehnoloģisko iekārtu (reversās osmozes infiltrāta attīrīšanas iekārtas) nomaiņu un modernizāciju. Tehnikas iegādātas laika posmā no 2003. līdz 2006.gadam par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansēto projektu līdzekļiem un patlaban ir fiziski un morāli novecojušas.

Tāpat ir pārrēķināta “ZAAO” meitasuzņēmuma SIA “ZAAO enerģija” darbības ieņēmumu ietekme uz sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifu no elektroenerģijas realizēšanas obligātā iepirkumā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Eventijs - 26.07.2019 Atbildēt

    Kad beidzot ievedīs kārtību ar atkritumu izmešanu Banānu māju pagalmā, atkritumu kalni tiek mesti zemē, visiem vienalga, bet cenas ceļ..

      Kristīne - 27.07.2019 Atbildēt

      Vai tad tur ZAAO pie vainas??? Māju apsaimniekotājiem par to jādomā, nevis ZAAO.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri