Valmieras Ziņas

Valmiera izveidojusi Latvijai unikālu rīku investīciju piesaistei (1)

Jau pagājušā gada rudenī Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju foruma 2019 laikā Valmiera starptautiskai auditorijai prezentēja pirmos rezultātus ģeogrāfiskās informācijas sistēmas rīka www.investinvalmiera.eu izveidē. Rīks ir radīts ar mērķi vienuviet atspoguļot visu potenciālajiem investoriem saistošo informāciju par Valmieras pilsētu, tās uzņēmējdarbības vidi, iedzīvotājiem, kā arī pieejamajām industriālajām teritorijām uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstīšanai.

Interaktīvā datu bāze ne tikai sniedz iespēju aplūkot investīcijām pieejamās teritorijas un objektus pilsētā, bet arī ļauj tuvāk iepazīt Valmieras sniegtās iespējas uzņēmējiem un investoriem. Šāds rīks tiek aktīvi lietots ASV, Kanādā, Vācijā, Šveicē, Lielbritānijā un citur, bet Valmiera ir pirmā pilsēta, kas sadarbībā ar “Financial Times” to ieviesusi Latvijā.

Kopš rudens Valmieras industriālo teritoriju datu bāzi izstrādā un pilnveido Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un “Financial Times”. Valmieras Attīstības aģentūras vadītāja Ilze Eglāja informē: “Šobrīd datu bāze ir pabeigta un pieejama. Tajā investori un uzņēmēji var atrast ne tikai pilsētā investīcijām pieejamās teritorijas un objektus, bet arī interesējošo informāciju, statistikas datus un faktus par Valmieru. Datu bāzi plānojam pastāvīgi papildināt ar objektiem. Ceram, ka ārkārtas situācija pasaulē norims un jau gada beigās kopā ar “Financial Times” varēsim realizēt globālu investīciju piesaistes kampaņu, informējot investorus par iespējām Valmierā. Ļoti ceram, ka šī iniciatīva un iespēja izmantot starptautiski zināmās kompānijas uzņēmēju datu bāzes un līdzšinējo pieredzi investoru piesaistē palīdzēs uz Valmiera atvest vairākus ārvalstu investorus un ka kāds no viņiem Valmieru izvēlēsies kā vietu, kur attīstīt uzņēmējdarbību un radīt jaunas darba vietas.”

Interaktīvā Valmieras industriālo teritoriju datu bāze tiek veidota un finansēta Eiropas Reģionālās attīstības fonda iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” projekta “Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas” (Next Generation Micro Cities of Europe UIA03-250) ietvaros. Šī informācija atspoguļo vienīgi autora viedokli, un iniciatīvas “Pilsētu inovatīvās darbības” iestādes neatbild par šīs informācijas potenciālajiem izmantošanas veidiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    cerība - 22.04.2020 Atbildēt

    Šis, protams, ir labi, bet ir zināms, ka tomēr investori šādā veidā neienāk nevienā pilsētā, īpaši tādā mazā pilsētā kā Valmiera. Investori ienāk tikai un vienīgi caur tiešo kontaktu.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!”: veikals "Dikļi", Dikļos, Dikļu pagastā, Kocēnu novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs DIKĻOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Veikals "Dikļi", Dikļi, Dikļu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-08-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri