Valmieras Ziņas

“Valmiera” izglābjas no zaudējuma un spēlē neizšķirti ar “Grobiņa”/LFS

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmiera” otrdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas mačā panāca neizšķirtu tikai otrā puslaika kompensācijas laikā un izvairījas no zaudējuma.

Valmiera” savā laukumā ar rezultātu 1:1 (0:1) spēlēja neizšķirti ar “Grobiņa”/LFS.

Abas komandas aktīvi iesāka spēli, taču pirmie vadībā izvirzījās viesi, kad devītajā minūtē 1:0 “Grobiņa”/LFS vārtus guva Maksims Fjodorvs.

Otrajā puslaikā valmieriešiem bija vairākas iespējas izlīdzināt rezultātu, taču neizšķirtu laukuma saimniekiem izdevās panākt tikai kompensācijas laika ceturtajā minūtē, viesu vārtsargu pārspējot Kristeram Aļekseičikam.

Kompensācijas laika pēdējā minūtē “Grobiņa”/LFS vēl palika mazākumā pēc tam, kad pie sarkanās kartiņas tika Ralds Džeriņš, tomēr rezultāts vairs nemainījās, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Otrdien vēl “Auda” viesojas pie “Liepājas”.

Svētdien “Daugavpils” mājās ar 2:2 spēlēja neizšķirti ar čempioni RFS, bet pirmdien “Riga” ar 2:0 pārspēja “Jelgavu”, un mačs ar “Tukums 2000″/”Telms” un “Metta” līdzdalību Tukumā beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Turnīra tabulā 12 punkti piecos mačos ir “Riga”, 11 – “Daugavpilij”, desmit punktus izcīnījusi RFS, “Valmiera” un “Tukums 2000″/”Telms”, septiņi punkti ir “Metta”, četros mačos četrus punktus ir izcīnījusi “Auda”, piecās cīņās pie diviem punktiem tikusi “Grobiņa”/LFS, viens punkts ir “Jelgavai”, bet bez punktiem četros mačos ir “Liepāja”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

SIA "Līgas Kavītes zvērinātas tiesu izpildītājas birojs" aicina darbā  jurista palīgu (-dzi) uz noteiktu laiku Galvenie darba pienākumi: Darbs ar Izpildu lietu reģistru; Saņemtās korespondences apstrāde; Dokumentu sagatavošana saistībā ar nolēmumu izpildi; Nodrošināt savlaicīgu un efektīvu dokumentu un informācijas apriti; Komunikācija ar klientiem klātienē un izmantojot attālinātos saziņas līdzekļus. Prasības pretendentiem: Precizitāte, augsta atbildības sajūta, analītiskā un loģiskā domāšana; Spēja patstāvīgi organizēt darbu un noteikt prioritātes; Spēja saglabāt darba kvalitāti un elastību intensīvos darba apstākļos; Spēja orientēties normatīvajos tiesību aktos; Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; Teicamas prasmes darbā ar MS Office programmām; Vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnē. Piedāvājam: Dinamisku un atbildīgu darbu profesionālā kolektīvā; Darba rezultātam atbilstošu atalgojumu sākot no 1100 EUR līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; pilnu slodzi (40 stundas nedēļā); darba vietu Valmierā. CV un motivācijas vēstuli ar norādi “vakance” nosūtīt uz elektroniskā pasta adresi: liga.kavite@lzti.lv līdz 2026. gada 10. aprīlim. Piesakot savu kandidatūru vakancei, Jūs piekrītat datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzību regulējošajiem tiesību aktiem personāla atlases vajadzībām. Informējam, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem, kurus uz pārrunām aicināsim telefoniski. Profesija: JURISTA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-10 Darba sākšanas datums: 2026-03-26 Kontaktpersona: Līga Kavīte

Mūsu partneri