Valmieras Ziņas

“Valmiera” izglābjas no zaudējuma un spēlē neizšķirti ar “Grobiņa”/LFS

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmiera” otrdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas mačā panāca neizšķirtu tikai otrā puslaika kompensācijas laikā un izvairījas no zaudējuma.

Valmiera” savā laukumā ar rezultātu 1:1 (0:1) spēlēja neizšķirti ar “Grobiņa”/LFS.

Abas komandas aktīvi iesāka spēli, taču pirmie vadībā izvirzījās viesi, kad devītajā minūtē 1:0 “Grobiņa”/LFS vārtus guva Maksims Fjodorvs.

Otrajā puslaikā valmieriešiem bija vairākas iespējas izlīdzināt rezultātu, taču neizšķirtu laukuma saimniekiem izdevās panākt tikai kompensācijas laika ceturtajā minūtē, viesu vārtsargu pārspējot Kristeram Aļekseičikam.

Kompensācijas laika pēdējā minūtē “Grobiņa”/LFS vēl palika mazākumā pēc tam, kad pie sarkanās kartiņas tika Ralds Džeriņš, tomēr rezultāts vairs nemainījās, mačam noslēdzoties neizšķirti 1:1.

Otrdien vēl “Auda” viesojas pie “Liepājas”.

Svētdien “Daugavpils” mājās ar 2:2 spēlēja neizšķirti ar čempioni RFS, bet pirmdien “Riga” ar 2:0 pārspēja “Jelgavu”, un mačs ar “Tukums 2000″/”Telms” un “Metta” līdzdalību Tukumā beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Turnīra tabulā 12 punkti piecos mačos ir “Riga”, 11 – “Daugavpilij”, desmit punktus izcīnījusi RFS, “Valmiera” un “Tukums 2000″/”Telms”, septiņi punkti ir “Metta”, četros mačos četrus punktus ir izcīnījusi “Auda”, piecās cīņās pie diviem punktiem tikusi “Grobiņa”/LFS, viens punkts ir “Jelgavai”, bet bez punktiem četros mačos ir “Liepāja”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri