“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piekāpjas “BK Ķekava”

Lasīšanas laiks: 3 min

Otrdien, 20.decembrī, LBL2 izbraukuma spēlē spēkiem mērojās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” pret “BK Ķekava”. Spraigā cīņā, laukuma saimnieki panāca uzvaru, maču noslēdzot ar 79:80, atstājot valmieriešus iedzinējos, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu.

Mačs aizsākās par labu mājiniekiem pēc N.Saknīša rezultatīvā metiena no groza apakšas. Pirmos punktus vidzemniekiem guva K.Dubults, veicot divus soda metienus, kam sekoja T.Kohanova rezultatīvais tālmetiens. Ar sekmīgu trīspunktu metienu atspēlējās N.Miezītis un tablo vētīja par neizšķirtu ar 5:5. Pēc tam komandas cīnījās punkts punktā, bet “BK Ķekava” izcīnīja pārsvaru, pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar 17:28.

Otrā ceturtdaļa iesākās gan par labu viesiem, jo K. Dubults jau pirmajās mača sekundēs guva divus punktus komandas labā, kam sekoja arī divu punktu guvums T.Kohanova izpildījumā. Pēc E.Ivanova rezultatīva divpunktu metiena, rezultāta starpība jau bija piedzīta līdz 27:30, bet pretinieku spēlētāji N.Saknītis un M.Šteinbergs panāca izrāvienu un tablo jau ziņoja par 27:41. Valmierieši nereti atspēlējās, tomēr pārsvars turējās laukuma saimnieku pusē, noslēdzot puslaiku ar 47:34.

Arī trešā ceturtdaļa aizsākās par labu valmieriešiem pēc T.Kohanova rezultatīvā tālmetiena. Spēlētājs sekmīgi veica vairākas rezultatīvas piespēlēs līdz ar to vidzemniekiem drīz vien bija tikai piecu punktu deficīts, jo tablo jau vēstīja par 52:47. Pēc O.Grīnberga rezultatīvā tālmetiena, abām vienībām bija neizšķirts ar 54:54, tomēr ceturtdaļas beigās Vidzemes Augstskolas studenti palika iedzinējos ar 63:66.

Mača noslēdzošajā ceturksnī bija vērojama spraiga cīņa starp abām komandām. Pirmajā ceturtdaļas pusē pārsvars turējās “BK Ķekava” pusē (80:68), tomēr pēc M.Riekstiņa un T.Kohanova sekmīgajiem punktu guvumiem valmierieši atspēlējās, panākot 79:80. Pēdējās spēles sekundēs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolisti mēģināja uzvarēt ar divu un trīs punktu metieniem, bet diemžēl nesekmīgi kā rezultātā spēle noslēdzās ar 79:80, laukuma saimnieku labā.

“Visu spēli atradāmies zaudētājos, “BK Ķekava” tomēr ir spēcīga komanda, par to arī liecina komandas gūtās uzvaras šosezon. Pirmo puslaiku atradāmies zaudētājos, bet sekmīgi iesākām otro puslaiku, nereti izcīnot pārsvaru. Tā arī cīnījāmies, punkts punktā, līdz pat mača galotnei. Divas minūtes pirms spēles beigām gan šķita, ka, šoreiz, uzvara izpaliks, taču pēc M.Riekstiņa sekmīgā snieguma, rezultāts tika sadeldēts līdz minumam. Pēdējās spēles sekundēs mēģinājām gūt pārsvaru ar tālmetienu, bet diemžēl tas nebija rezultatīvs. Mājas spēle centīsimies atspēlēties un gūt uzvaru,” spēles gaitu komentē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” rezultatīvākais spēlētājs T.Kohanovs.

Šo gadu komanda noslēgs ar LBL2 mājas spēli, kurā spēkiem mērosies pret “BK Ogre/ Kumho Tyre-2”. Mača sākums 19:00, Valmieras 5.vidusskolā.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “BK Ķekava”
(17-28, 34-47, 63-66, 79-80)

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Kohanovs 17+11rp, Grīnbergs 13+ 5ab, Dubults 12+9ab, Ivanovs 10, Mihailovs 7, Riekstiņš 6, Ermansons 4+5ab+5rp, Vēveris 4, Engers 3+5ab, Eglītis 2, Apsītis 1
“BK Ķekava”: Miezis 32+10ab+6rp, Saknītis 24+10ab, Čavars 12+6ab, Šteinbegs 8+5ab+6rp, Gundegs 6rp, Šteinbergs 2, Bērziņš, Āre, Jašuks, Ščerbinskis, Brods 2

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras tehnikums aicina darbā METĀLAPSTRĀDES SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1402 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Metālapstrādes skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Valmieras tehnikums aicina darbā INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJU TEHNOLOĢIJAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (no 1259 EUR mēnesī par 1 slodzi (30 stundas nedēļā), pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām) Apmaksātu profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Prasības pretendentam: Augstākā izglītība nozarē vai profesionālā vidējā izglītība (atbilstoši 3.profesionālās kvalifikācijas līmenim) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Teicama valsts valodas prasme Labas saskarsmes iemaņas Prasme strādāt ar izglītības tehnoloģijām Tālrunis informācijai: Direktores vietniece Līga Ķezbere 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e pastu: personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “IKT skolotāja vakancei” līdz 2024.gada 31.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)