“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” gūst uzvaru pret RSU

Lasīšanas laiks: 2 min

Pirmdien, 16.janvārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja SBL mājas spēli, kurā spēkiem mērojās ar Rīgas Stradiņa universitātes basketbolistiem. Pēc sīvas cīņas, laukuma saimnieki guva pārliecinošu uzvaru, maču noslēdzot ar 98:64, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sabiedrisko attiecību speciāliste Anžela Geļjanu.

Spēle aizsākas par labu laukuma saimniekiem ar R.Ermansona precīzo tālmetienu, pēc R.Apsīša rezultatīvās piespēles. Tam sekoja K.Dubulta rezultatīvais divu punktu metiens. Pirmos punktus pretiniekiem guva T.Šķipars ar rezultatīvu tālmetienu un tablo jau vēstīja par 6:3. Pēc vairāku soda metienu izpildes, rīdzinieki piedzina rezultāta starpību, taču K.Dubulta bumbas trieciens no groza augšas atguva pārsvaru komandas labā ar 8:5. Pēc tam, pirmā ceturkšņa, otrā daļa aizritēja punkts punktā. Spēcīga uzbrukuma rezultātā, mājinieki tomēr guva pārsvaru, kuru noturēja līdz ceturtdaļas beigām (23:15). Otro ceturtdaļu laukuma saimnieki nospēlēja stabilāk. Spēcīga uzbrukumā, valmierieši turpināja gūt punktu pēc punkta, pirmo spēles puslaiku noslēdzot ar 43:37.

Arī otro spēles puslaiku komandas aizvadīja līdzīgās izskaņās. Ik reizi kā rīdzinieki mēģināja sadeldēt rezultāta starpību, laukuma saimnieki veica rezultatīvus uzbrukumus, atgūstot savu pārsvaru. Mača noslēdzošos punktus guva R.Apsītis ar rezultatīvu trīs punktu metienu (98:64). Jāpiebilst, ka R.Apsītim šī bijusi viena no veiksmīgākajām sezonas spēlēm. Basketbolists komandas labā guva 17 punktus, izcīnīja 6 atlēkušās bumbas un veica 5 rezultatīvas piespēles.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” komandas saspēles vadītājs T.Kohanovs par aizvadīto maču: “Spēle bija ļoti nekvalitatīva, taču katru reizi, kā pretinieki pietuvojās, mēs, ar pāris, veiksmīgiem uzbrukumiem attālinājāmies. Ļoti priecē R.Ermansona sniegums pēdējās spēlēs. Tas varbūt nav redzams statistikā, taču ļoti jūtams atrodoties laukumā”.

Iepriekšējā SBL spēlē valmierieši piekāpās “BK Turības” spēlētājiem ar 68:89. Nākamo maču komanda aizvadīs 23.janvārī, izbraukuma spēlē pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”- “RSU”
(23-15, 43-37, 66-56, 98-64)

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Apsītis 17+6ab+5rp, Kohanovs 17+5ab, Riekstiņš 13+16ab, Ermansons 12+8ab, Dubults 11+8ab, Mihailovs 10, Sārs 6+5rp, Kravalis 5, Ivanovs 4, Engers 3 +6ab.

“RSU”: Ginters 30+9ab, Holz 11+7ab, Šķipars 9, Putniņš 6+5rp, Vegners 6+9ab, Ence 2

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218