“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” atspēlē 21 punktu deficītu, tomēr galotnē zaudē Līvāniem

Piektdien, 3.martā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” devās izbraukuma spēlē LBL2 ietvaros tiekoties ar vietējo “Līvāni”, kur pēc neveiksmīga pirmā puslaika izdevās sadeldēt 21 punkta deficītu, bet galotnē tāpat atzīstot pretinieku pārākumu ar 68:76.

Pirmo puslaiku valmierieši aizvadīja katastrofāli gūstot tikai 21 punktu puslaikā un ļaujot pretiniekiem iegūt ievērojamu pārsvaru. Otrajā puslaikā komandai uzlabojot uzbrukumu un sakārtojot aizsardzību izdevās rezultāta starpību sadeldēt līdz minimumam, tomēr neveiksmes uzbrukumos izšķirošajā minūtē neļāva uzvarēt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kuriem tas bija sestais zaudējums divdesmit spēlēs.

Spēles sākums viesiem no Valmieras izvērtās pavisam nepatīkams. Mājinieki ātri pārņēma spēles grožus savās rokās, kamēr valmierieši vairāk cīnījās nevis ar pašu pretinieku, bet ar savu metienu precizitāti, kas pirmajā puslaikā ļāva iemest tikai 21 punktu  ar kopējo metienu precizitāti 18%. Lai arī vietējā “Līvāni” komanda uzbrukumā nebija ļoti spīdoša viņiem pirmajā puslaikā izdevās iegūt komfortablu 14 punktu pārsvaru un rezultāts uz tablo pēc pirmā puslaika vēstīja 21:35.

Otrā puslaika sākums Vidzemes Augstskolas studentiem izvērtās tikpat neveiksmīgs un pēc pāris mājinieku uzbrukumiem rezultāta starpība sasniedza jau 21 punkta pārsvaru par labu „Līvāni”. Trešās ceturtdaļas vidū pēc E.Ivanova, V.Vēvera un R.Ermansona precīziem metieniem no distances „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola„ sajuta spēles garšu un ātri rezultāta starpība saruka līdz sešu punktu deficītam valmieriešiem trešās ceturtdaļas beigās (45:51). Izšķirošajās spēles 10 minūtēs abas komandas precīzāk uzbruka no distances un pēdējās minūtēs valmieriešiem bija iespējas izraut uzvaru, tomēr izšķirošie metieni bija neveiksmīgi un „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedzīvoja sesto zaudējumu LBL2 otrās kārtas turnīrā, kurā šobrīd ieņem stabilu ceturto vietu. Mājiniekiem rezultatīvākais ar 15 punktiem bija V.Vēveris, bet pretiniekiem neapturams bija komandas jaunieguvums J.Kalniņš, kura rēķinā 35 punkti un 13 atlēkušās bumbas.

Nākamo LBL2 regulārā turnīra spēli „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs 10.martā savās mājās uzņemot vienu no turnīra līderiem BA „Turība”, bet 6.martā Valmieras 5.vidusskolā komandai studentu līgas ietvaros būs svarīga pusfināla cīņa pret Rīgas Stradiņu Universitāti.

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”-„Līvāni”

(8-12, 21-35, 45-51, 68-76)

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Vēveris 15+5rp, Ermansons 13, Engers 11, Kohanovs 9+5ab, Ivanovs 9, Grīnbergs 7+12ab, Dubults 2, Eglītis 2, Riekstiņš, Apsītis, Burda

„Līvāni”: Kalniņš 35+13ab, Klims 11, Caune 8+6ab, Bremze 6+5ab, Vīksna 5, Golubevs 5, Pabrieža 2+4rp, Zarāns 2, Kotekins 2, Praņevskis, Mālnieks

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31