“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadījusi pirmo LBL2 izslēgšanas spēli

Trešdien, 22.martā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja pirmo LBL2 astotdaļfināla izslēgšanas spēli. Valmierieši devās izbraukumā pret Ventspils Augstskolu. Spraigā cīņā, Vidzemes Augstskolas studentiem nācās atzīt pretinieku pārsvaru, maču noslēdzot ar 9 punktu deficītu (67:76).

Lai gan pirmajā puslaikā vidzemnieki guva nelielu pārsvaru, pēdējā ceturksnī Ventspilnieki salauza spēli, realizējot nepieciešamos metienus uzvarai.

Pirmā ceturtdaļa iesākas par labu laukuma saimniekiem ar O.Gorbanta rezultatīvo soda metienu. Pirmos punktus valmieriešiem guva K.Dubults ar precīzu metienu no groza apakšas. Izrāvienu guva Ventspils basketbolisti, kur spēlētāji K.Purpļevičs, O.Gorbants un V.Mikulski realizēja dažādus metienus no distances (3:8). Laukuma saimnieki turpināja audzēt gūto pārsvaru, līdz “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolists O.Grīnbergs veica sekmīgu trīs punktu metienu, piedzenot rezultāta starpību līdz divu punktu deficītam ar 10:12. Punkts punktā komandas cīnījās līdz ceturkšņa beigām, taču vadību guva Ventspils Augstskola, noslēdzot pirmo ceturtdaļu ar 20:27.

Otrajā ceturtdaļā pēc J.Engera un M.Riekstiņa rezultatīvajiem divu punktu metieniem no groza apakšas, vidzemnieki bija piedzinuši rezultāta starpību līdz 26:27. Pēc spraigas cīņas par uzbrukuma bumbu, E.Ivanovs atguva vadības grožus un panāca Vidzemes Augstskolas studentu pārsvaru ar 30:29, tomēr laukuma saimnieki ilgstoši iedzinēju lomā nepalika. Ceturkšņa beigās tablo ziņoja par neizšķirtu ar 40:40. Ceturtdaļas izskaņā, V.Vēvers veica rezultatīvu trīs punktu metienu, kā rezultātā pirmo spēles puslaiku valmierieši noslēdza ar viena punkta pārsvaru (43:42).

Trešo ceturtdaļu iesāka R.Eglīša precīzais divu punktu guvums no groza apakšas, tomēr dinamiskā cīņā, laukuma saimnieki panāca neizšķirtu 50:50. Plecu pie pleca komandas nemitīgi cīnījās par vadības grožiem, tomēr ceturtdaļu noslēdza R. Prūša un V.Mikulska rezultatīvie soda metieni, gūstot 4 punktu pārsvaru Ventspils Augstskolas labā ar 55:59.

Noslēdzošajā ceturtdaļā pretinieki centās audzēt gūto pārsvaru, taču veiktie metieni bija neprecīzi līdz R. Krūmiņš realizēja tālmetienu. Arī “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ieguva uzbrukuma bumbas, bet nesekmīgi veica metienus no distances. Uz ceturtdaļas otro pusi, Ventspilnieki spēcīgāk nospēlēja uzbrukumā, sekmīgi saspēlējoties un gūstot punktu pēc punkta līdz 60:69. Lai gan vidzemnieki mēģināja atspēlēties, uzvaru izcīnīja laukuma saimnieki, maču noslēdzot ar 67:76.

Jau nākošo pirmdien “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīs atbildes spēli pret Ventspils Augstskolu, kura norisināsies Valmieras 5.vidusskolā, pulksten 19:00. Šobrīd komandas cīnās astotdaļfinālā, kas nozīmē, ka svarīgas ir nevis uzvaras, bet gan gūtie punkti, jo to kopsumma noteiks vai komanda tiks nākošajā kārtā. Līdz ar to nākošajā spēlē komandai jāgūst vismaz 10 punktu pārsvars, lai tā iegūtu iespēju cīnīties nākamajā kārtā.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadītās spēles rezultatīvākais basketbolists K. Dubluts par spēles iznākumu: “Aizvadītajā spēlē nospēlējām slikti aizsardzībā, kā arī nespējām realizēt sekmīgus uzbrukumus. Nespējām sniegt izslēgšanas spēlēm cienīgu rezultātu. Lai gan pirmajā puslaikā guvām pārsvaru, tas nespēja atsvērt otrajā puslaikā pieļautās kļūdas. Neskatoties uz to, domāju, ka mājas spēlē varēsim atspēlēties, jo ticu savai komandai.”

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”- “Ventspils Augstskola”
(20-27, 43-42, 55-59, 67-76)

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Dubults 15+15ab, Engers 14+5ab, Ivanovs 12, Grīnbergs 10+8ab, Vēveris 6, Kohanovs 5, Eglītis 3, Riekstiņš 2, Apsītis, Mihailovs

“Ventspils Augstskola”: Gorbants 22, Videntsyeu 19+13ab, Mikulski 19+9ab+5rp, Prūsis 5+5ab, Purpļevičs 5, Krūmiņš 3, Stankevics 3, Bērziņš, Ērkšķis, Ķilps, Lācis, Berģis

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31