“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” sīvā cīņā piedzīvo zaudējumu pret “Latvijas Universitāte”

Sestdien, 18.decembrī, ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja izbraukuma spēli ”Pafbet” Latvijas – Igaunijas basketbola līgas ietvaros pret ”Latvijas Universitāte” vienību. Lai gan visu maču valdīja līdzīga cīņa, valmieriešus pievīla precizitāte ceturtajā ceturksnī un nācās piedzīvot zaudējumu ar rezultātu 60:68.

Kā ”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, tā arī ”Latvijas Universitāte” komandai šī sezona nav līdz galam, pagaidām, izdevusies. Abas komandas atrodas starp devīto un četrpadsmito pozīciju līgas tabulā. Jāpiemin, ka visas šīs komandas šķir vien viena uzvara, kas nozīmē, ka turpmākā sezona solās būt ļoti interesanta.

Bija skaidrs, ka cīņa būs sīva un tas bija manāms arī no cīņas pirmās sekundes. Ļoti veiksmīgi spēli uzsāka valmierieši, kas uzvarot bumbas iemetienu centrā, uzreiz devās uzbrukumā un guva divus punktus ar sodu. Ļoti iespējams, ka tieši šis spēles notikums noteica mača turpmāko gaitu un gaidāmo atmosfēru. Abas komandas bija ļoti enerģiskas, taču pēc pirmajām desmit spēles minūtēm, mājiniekiem neliels pārsvars – 13:16.

Otro ceturtdaļu aktīvāk iesāka valmierieši. Valmieriešiem padevās lielisks izrāviens, kas deva arī minimālu pārsvaru ejot puslaika pārtraukumā. Mājinieki spēja gūt vien 9 punktus otrajā ceturksnī, bet mūsu basketbolisti atbildēja ar 17 punktiem. Līdz ar to, dodoties puslaika pārtraukumā, valmierieši atrodas vadībā – 30:25.

Sākoties otrajam puslaikam, bija labi jūtams, ka ”Latvijas Universitāte” basketbolisti ģērbtuvēs tika sapurināti. Laukumā bija manāms pavisam cits basketbols. Vairāk agresivitātes, mazāk kļūdas un valmieriešiem nācās pielāgoties mājinieku spēles stilam. Lai gan cīņa bija sīva un atkal mats matā, mājiniekiem tomēr bija neliels pārsvars gūto punktu ziņā. Viņi trešajā ceturksnī guva par 6 punktiem vairāk nekā basketbolisti no Valmieras un nu rezultāts bija jau 48:49.

Dodoties izšķirošajā ceturksnī, vien viena punkta starpība uz tablo un skaidrs kā diena, ka cīņa būs līdz pat pēdējai sekundei. Tiesa, ”Latvijas Universitāte” atlētiem izdevās nedaudz veiksmīgāka mača izskaņa. Viņi spēja veikt izrāvienu un uzvarēt šo cīņu ar rezultātu 60:68. Jāpiemin, ka tieši 8 punktu pārsvars (ar kuru viņi uzvarēja) bija lielākais pārsvars, kāds viņiem jebkad ir bijis šajā mačā. Lai arī valmieriešiem uz brīdi bija pat 7 punktu pārsvars, šoreiz atliek piekāpties ”Latvijas Universitāte” komandai. Sāpīgs zaudējums, no kura atliek līdz paņemt vien pašu svarīgāko un izlabot to treniņos.

Neveiksmīga spēle šoreiz gadījās kā brāļiem Kaufmaņiem, tā arī mūsu leģionāram Dariusam Klārkam. Šiem spēlētājiem neizdevās realizēt savas izdevības, taču tas noteikti izdosies nākamajās cīņās. Tikmēr līdera lomu šajā mačā uzņēmās Ingus Jakovičs, kura kontā 16 gūti punkti, 2 atlēkušās bumbas un 4 rezultatīvas piespēles. Atkal ļoti tuvu ”double-double” bija Viktors Iļjins. Viņš guva 12 punktus un savāca 8 atlēkušās bumbas. Jāpiemin, ka viņa kontā šoreiz arī 5 bloķēti metieni. Lai gan pāris pēdējās spēlēs viņš ir bijis ļoti tuvu ”double-double” un nav to sasniedzis, viņš joprojām spēlē vienu no līdera lomām Valmieras rindās.

”Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – ”Latvijas Universitāte” 60:68 (13:16, 17:9, 18:24, 12:19)
Jakovičs 16, Iļjins 12, Jonāts 12, Apsītis 11, J.Kaufmanis 5, Klārks 2, Engers 2, E.Kaufmanis

Nākamā cīņa valmieriešiem ir ļoti svarīga! 22.decembrī tiks aizvadīta mājas spēle pret ”Tartu Ülikool Maks & Moorits” vienību, kas ir tiešie konkurenti. Šajā cīņā ir ļoti nepieciešama uzvara, tāpēc tieši skatītāju atbalsts būs ļoti svarīgs! Gaidīsim klātienē katru no līdzjutējiem! Ja nav iespēja atbalstīt klātienē, tad maču būs iespējams arī vērot SportaCentrs.com TV tiešraidē! Spēles sākums plkst. 19:00.

Valmieras Olimpiskajā Centrā varēs iekļūt un uzturēties tikai personas ar Latvijā atzītu sadarbspējīgu vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu (attiecas uz visiem vecumiem). Pasākuma laikā obligāti jālieto sejas maska!

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu