Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” basketbola komandai pievienojies Apsītis

Lasīšanas laiks: 3 min

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (“Valmiera Glass”/”ViA”) basketbola komanda parakstījusi līgumu ar bijušo “Saldus” vienības spēlētāju Kārli Apsīti, piektdien ziņo vienība.

28 gadus vecais Apsītis šo sezonu sāka “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā (LBL 2) “Saldus” vienības sastāvā. Apsītis šosezon trīs spēlēs vidēji guva 17 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un 1,7 reizes rezultatīvi piespēlēja.

Covid-19 pandēmijas dēļ LBL 2 un Latvijas kausa izcīņa šobrīd ir apturēta.

“Sazvanījāmies ar treneri Robertu Zeili – parunājam par komandas mērķiem, par situāciju līgā un spēlētājiem. Norunājām, ka ceturtdien jau esmu šeit, treniņā. “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” piedāvāja iespēju pievienoties komandai, lai kopā varētu cīnīties par medaļām. Mērķi domāju, ir nostādīti pareizi un skaidri. Tagad mūsu laiks ieguldīt darbu treniņos un sagatavoties pēc iespējas kvalitatīvāk izšķirošajām “play-off” cīņām,” sarunā ar komandas preses dienestu pauda Apsītis.

Pandēmijas dēļ “Ramirent” līgas spēlētāji kopš oktobra vidus bijuši bez spēļu prakses, saldeniekiem gan aktīvi strādājot pie fiziskās formas treniņos brīvā dabā. Tādēļ “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” vienojusies ar Apsīti par līgumu līdz sezonas beigām ar viena mēneša pārbaudes laiku. Valmieriešu rindās Apsītis spēlēs ar formas tērpa numuru #4.

Zīmīgs ieraksts Apsīša karjerā ir 2010.gadā izcīnītā Eiropas U-18 čempionāta bronzas medaļa, kuru Kauņā viņš ieguva spēlējot kopā ar tādiem basketbolistiem kā Dāvis Bertāns, Jānis Timma un Kaspars Vecvagars.

Gadu vēlāk Apsītis Latvijas izlases krāsas pārstāvēja arī Pasaules U-19 čempionātā. Saldus basketbola audzēknis savas jaunatnes basketbola gaitas pabeidza Ventspils basketbola sistēmā, bet debiju Latvijas basketbola līgas (LBL) līmenī basketbolists piedzīvoja 2012./2013.gada sezonā Biznesa augstskolas “Turība” rindās.

Pēcāk Apsītis spēlēja “Baronā”, bet 2014./2015.gada sezonā vieglais uzbrucējs pārcēlās uz Vidzemi, pārstāvot “Valmiera” komandu.

Pēc sezonas Valmierā nākamos divus gadus Apsītis pavadīja “Ogre” rindās. Krāsaina basketbolistam sanāca 2017./2018.gada basketbola sezona. Tās ievadā vieglais uzbrucējs spēlēja Lietuvas čempionāta klubā Prieņu “Vytautas”, pēc kā uz brīdi pārstāvēja “Liepājas” rindas, bet pēcāk atkal devās uz Lietuvu, lai spēlētu Kedaiņu “Nevežis” formastērpā.

Pēdējās divas sezonas Apsītis atkal pavadīja “Ogres” komandā, bet nu jau divus gadus pēc kārtas tiekot pie LBL medaļām. Pirms divām sezonām tā bija LBL bronza, bet pērn ogrēnieši tika atzīti par Latvijas čempionāta sudraba medaļu īpašniekiem. Pagājušajā sezonā “Pafbet” Latvijas – Igaunijas līgā Apsītis spēlēja vidēji 16 minūtes mačā, “Ogres” komandā caurmērā atzīmējoties ar 5,7 punktiem spēlē.

Apsītis ir ne tikai spējīgs klasiskajā basketbolā, bet vasarā savu spēku saldenieks ar novadniekiem apliecināja jaunizveidotajā Latvijas 3×3 basketbola turnīrā “Top Gun”, kur Saldus pārstāvji pamatīgi “pakutināja” nervus Latvijas izlases komandai, kas ir viena no vadošajām 3×3 basketbola vienībām pasaulē. Janvārī Latvijas Basketbola savienība publicēja 3×3 izlases kandidātu sarakstu 2021.gadam, kurā atrodams bija arī Apsīša vārds.

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sociālo pedagogu (profesijas klasifikatora kods 2359 01) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • organizēt savu darbu atbilstoši Iestādes mērķim un uzdevumiem; • strādāt Atbalsta personāla komandā; • diagnosticēt izglītojamo socializācijas procesa veiksmes un problēmas, esošo sociālo risku ietekmi uz viņu pilnvērtīgu integrēšanos sabiedrībā un dzīves prasmju apguvē; • sadarboties ar pedagogiem, Iestādes vadību un izglītojamo vecākiem, kā arī informēt par izglītojamā izaugsmi, sniegumu un nepieciešamo atbalstu mācīšanās uzlabošanai; un Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • mācību un audzināšanas darba satura, un korekcijas darba plānošanas un realizācijas pārzināšana; • izpratne par izglītojamo vecumposmu attīstības īpatnībām un saskarsmes psiholoģijas likumsakarībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 8 stundas (0.271 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Sociālais pedagogs”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SOCIĀLAIS PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920

Pievienojies mūsu komandai! Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestāde “Dārziņš” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāju (profesijas klasifikatora kods 2342 03) uz nenoteiktu laiku, sākot ar 2024./2025. mācību gadu. Ja Jūs vēlaties: • īstenot pirmsskolas izglītības satura apguvi kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību jomā; • plānot pedagoģisko darbu saskaņā ar Iestādes nolikumu un pirmsskolas audzināšanas galvenajiem darba virzieniem; • organizēt mācību darbu bērnu muzikālo, pašizpausmes, intelektuālo spēju attīstīšanai; • izvērtēt un analizēt savu pedagoģisko darbu ar bērniem un sniegt atskaiti par paveikto; un Jums ir: • augstākā izglītība pedagoģijā (atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”) ar kvalifikāciju – pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs vai students augstākās izglītības studiju programmā – mūzikas skolotājs; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu, atbildības sajūta, disciplinētība, precizitāte, spēja argumentēt pieņemtos lēmumus, komunikācijas prasme, spēja analizēt un risināt konfliktsituācijas, saglabāt konfidencialitāti un toleranci; mēs piedāvājam: • darba laiku 30 stundas (0,750 likmes) nedēļā; • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • atbildīgu, interesantu un radošu darbu. CV un motivācijas vēstuli līdz 2024.gada 15.jūlijam, sūtīt iestādes vadītājai S.Liepai uz e-pastu: darzins@valmiera.edu.lv , vai iesniedzot personīgi adresē: Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras novads ar norādi “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotājs/-a”. Tālruņa numurs papildu informācijai: 27871920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SPORTA SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-15 Kontaktpersona: darzins@valmiera.edu.lv 27871920 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri