VALMIERA GLASS VIA neizdodas otrajā puslaikā apturēt FK “Nikars”

Svētdien, 26. novembrī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” aizvadīja izbraukuma spēli Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgā pret FK “Nikars”, kam zaudēja ar rezultātu 2:9 (2:2).

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” šī bija otrā tikšanās ar pagājušās sezonas čempioniem. Pirmajā spēlē, kas norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā, valmierieši piekāpās FK “Nikars” telpu futbolistiem ar 1:15. Šajā spēlē vienīgos vārtus mājinieku labā guva Valdis Veinbergs.

Otrajā spēlē “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” telpu futbolisti jau zināja, ko sagaidīt no pieredzējušajiem pretiniekiem. Lai arī Maksims Seņs jau pirmajā minūtē izvirzīja vadībā mājiniekus, valmierieši ceturtajā minūtē izlīdzināja rezultātu, kad ar precīzu sitienu izcēlās Artūrs Pallo. Atšķirībā no pirmās spēles, kad pēc pirmā puslaika FK “Nikars” telpu futbolisti bija vadībā ar graujošu 7:1, šoreiz komandas cīnījās līdzvērtīgi un pirmo puslaiku noslēdza ar 2:2. Otros vārtus Valmieras telpu futbolistu labā guva Jānis Mariss Taulavičus, kurš guvis vārtus jau divas spēles pēc kārtas.

Otrajā periodā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” nespēja apturēt FK “Nikars”. Puslaika pirmās trīs minūtes rezultāts palika nemainīgs, taču ceturtajā minūtē mājinieku leģionārs Rodrigo Gomes Silveira iesāka FK “Nikars” vārtu birumu. Septiņu minūšu laikā pagājušās sezonas čempioniem izdevās gūt sešus bezatbildes vārtus, kā rezultātā spēles iznākums kļuva zināms vēl pirms spēles beigām. Trīs minūtes pirms spēles beigām Rodrigo Gomes Silveira guva arī mājinieku septītos vārtus, izceļoties otro reizi šajā spēlē.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – FK “Nikars” 2:9 (2:2)

Vārti: Pallo 4′ Taulavičus 16′ – Seņs 1′ 29′, Boroda 14′, Silveira 24′ 37′, Matjušenko 27′ 31′, Arhipovs-Prokofjevs 28′, Ikstens 31′

Brīdinājums: Nazarovs 29′

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Arnavs, Mačulāns, Bērziņš, Pūlis, Lūsiņš, Taulavičus, Bacis, Rutks, Zvirbulis, Pallo, Koļesņikovs, Jaunzems, Nazarovs, Veidemanis,

FK “Nikars”: Astrahancevs, Šķesters-Kambals, Arhipovs-Prokofjevs, Sergejevs, Seņs, Zabarovskis, Aleksejevs, Ikstens, Matjušeko, Baklanovs, Strazdiņš, Boroda, De Sousa, Silveira

Ar trīs punktiem pēc aizvadītām četrām spēlēm “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” LTFA “Optibet” Virslīgas kopvērtējumā ieņem septīto vietu astoņu komandu konkurencē. Nākamo spēli komanda aizvadīs 2. decembrī, lai izbraukumā Ogres novada sporta centra hallē sacenstos ar FK “Raba” telpu futbolistiem.