Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass/ViA” nedēļu noslēgs mājas spēlē 

Svētdien, 19. augustā gaidāma “SynotTIP” futbola virslīgas 18. kārtas spēle. “Valmiera Glass/ViA” mājas spēlē – Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā mērosies spēkiem ar komandu “RFS”.

Spēles sākuma laiks – 16.00, sekot līdzi tās norisei varēs tiešraidē, izmantotojot lietotni “Shortcut” bezmaksas kanālā “Best4SportTV”.

Šajā sezonā komandas uz laukuma tikušās divas reizes – “Valmiera Glass/ViA” nemainīgi atzīstot “RFS” pārākumu ar rezultātiem 0:6 un 0:4. Pretinieku rindās labāko sniegumu rādījuši Gļebs Kļuškins un Beka Vachiberadze,– katrs guvis divus vārtus. “Valmiera Glass/ViA” līdz šim vēl nav izdevies sniegt pārliecinošu atbildi “RFS” futbolistiem.

Iepriekšējo spēli “Valmiera Glass/ViA” aizvadīja izbraukumā, sacenšoties ar liepājniekiem ”FK Liepāja/Mogo”. Pēdējā izbraukumu sērijas spēlē valmierieši atzina pretinieku pārākumu ar rezultātu 6:2. Vārtu autori – Alvis Jaunzems un Eric Ricardo Gray Persson.

Savukārt, “RFS” tikās laukumā ar “FK Jelgava”. Asā spēlē pret jelgavniekiem “RFS” komandas pusē stāvēja veiksme –  “FK Jelgava” spēlētājs raidīja bumbu savos vārtos.

Šobrīd turnīra tabulā “RFS” iekaro līderu pozīcijas, ar kopā iegūtiem 40 punktiem,  otrās pozīcijas guvējus “FK Ventspils” pārspējot ar sešiem punktiem. “Valmiera Glass/ViA” turpina cīnīties, lai izkļūtu no turnīra 8. vietas.

Mājinieku līdzjutēji aicināti vērot spēli klātienē, atbalstot savu komandu. Ik viens var kļūt par liecinieku tam, vai “Valmiera Glass/ViA” būs gatavi apslāpēt “RFS” un rezultatīvi aizvadīt spēli.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri