„VALMIERA GLASS VIA” izcīna uzvaru pirmajā šīs sezonas mājas spēlē

Lietainajā un drēgnajā 29. aprīļa pēcpusdienā Vidzemes Olimpiskā centra stadionā norisinājās pirmā mājas spēle pret BFC Daugavpils, kurā mājinieki „VALMIERA GLASS VIA” guva uzvaru ar rezultātu 1 – 0.

Jau pašā spēles sākumā valmierieši parādīja, ka ir gatavi cīņai, izpildot bīstamus uzbrukumus pie pretinieku vārtiem. Neskatoties uz to, tikai spēles divdesmitajā minūtē pirmos un vienīgos spēles vārtus guva Alvis Dubovs (1 – 0). Atlikušo puslaiku abas komandas sīvi cīnījās par iespējām uzbrukumā, kā arī aizsardzībā, kā rezultātā pirmā puslaika beigās gan mājinieki, gan viesi guva traumas. Gūto traumu dēļ BFC Daugavpils komanda bija spiesta nomainīt vārtu sargu. Taču tas abas komandas nenobiedēja, un pirmās daļas piecas minūtes kompensācijas laiks tika aizvadīts tik pat sīvi, kā iepriekš. Jāpiemin, ka pirmā puslaika beigās pretinieku komandas spēlētājs Armands Snarskis nopelnīja sev divas dzeltenās kartītes, tādējādi atstājot savējos mazākumā, kas deva valmieriešiem pārsvaru un iespēju uzvarēt.

Spēles starplaikā tika izspēlēts konkurss ar izturīgākajiem skatītājiem, kas, spītējot laikapstākļiem, bija ieradušies atbalstīt Valmieras puikas. Jautrā stafetē divi līdzjutēji, no laukuma centra nonākot līdz vārtiem, izdarīja sitienu, raidot bumbu vārtos. Rezultāts tika noteikts pēc laika, un uzvarētājs ieguva sportisku balvu.

Atgriežoties no pārtraukuma, viesi parādīja labāku sniegumu, aktīvi uzbrūkot, taču mūsu vārtos izcils bija Elvis Arnavs, neļaujot pretiniekiem izlīdzināt rezultātu. Valmierieši negrasījas ļaut daugavpiliešiem atspēlēties, un līdz pat pašām spēles beigām pārliecinoši noturēja uzvaru 1 – 0.

Jāpiebilst, ka ar šo spēli, „VALMIERA GLASS VIA” komanda turpina savu uzvaras gājienu! Pirmo uzvaru puiši guva pret FK Jēkabpils/JSC 15.aprīlī ar rezultātu 3 – 1 un otro – pret FK Smiltene/BJSS ar rezultātu 6 – 1. Nākamā spēle puišiem paredzēta jau 7.maijā izbraukumā Rēzeknē, bet 13.maijā Jāņa Daliņa stadionā norisināsies otrā mājas spēle pret FK Ogri.

Vārti: A.Dubovs (20’)

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29