“Valmiera Glass”/ViA futbolisti virslīgas mačā sagrauj “Metta” vienību

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (ViA) komanda sestdien, 27.aprīlī, “Optibet” Latvijas futbola virslīgas devītās kārtas mačā izbraukumā ar 4:1 (3:0) apspēlēja “Metta” vienību.

Spēle sākās aktīvā futbolā, bet jau ceturtajā minūtē valmieriešu futbolists Edgars Jermolajevs atklāja cīņas rezultātu. Iniciatīva piederēja viesiem no Vidzemes, kas arī atspoguļojās rezultātā, jo 19.minūtē vārtus guva Boriss Bogdaškins, bet 41.minūtē Ēriks Punculs panāca jau 3:0.

Pirmais puslaiks beidzās ar iespaidīgu “Valmiera Glass”/ViA pārsvaru, turklāt 61.minūtē tas tapa vēl lielāks, kad vārtus iesita Alvis Jaunzems. Tikmēr “Metta” ar lieliem spēkiem devās uz priekšu un centās atspēlēties – vienus vārtus izdevās atgūt 66.minūtē, izceļoties uz maiņu nākušajam Raimondam Krollim. Šis futbolists otrajā puslaikā demonstrēja ļoti aktīvu sniegumu, vairākkārt nonākot labās vārtu gūšanas situācijās, bet cīņas turpinājumā mājinieki pamanījās trāpīt gan pa vārtu stabu, gan pa pārliktni.

Cīņas izskaņā rezultāts gan vairs nemainījās, valmieriešiem gūstot pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

“Metta” sezonu sāka ar pieciem zaudējumiem pēc kārtas, bet pēdējās divās spēlēs bija izcīnījusi uzvaras pār Jūrmalas “Spartaku” (3:0) un “Jelgavu (2:1). Pēdējos divos mačos ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Dienvidāfrikas Republikas futbolists Kgotso Masangane, kurš sestdien gan palika bešā.

Tikmēr Valmieras futbolisti sezonu sāka ar divām uzvarām pēc kārtas, bet nākamajos sešos mačos bijuši tikai divi panākumi. Tiesa, tas netraucē stabili būt labāko komandu pieciniekā.