Valmiera Glass ViA basketbolisti izcīna divas pārliecinošas uzvaras

Lasīšanas laiks: 3 min

Piektdien, 20.oktobrī, „Valmiera Glass ViA” aizvadīja divas izbraukuma spēles. Pirmā norisinājās Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas  ietvaros, kur valmierieši spēkiem mērojās ar basketbolistiem no „Līvānu Stikls”, savukārt otra – Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas ietveros, Valmieras fārmklubs devās uz Aloju, kur tiem pretim stājās „SK Rūjiena”. Abos mačos izdevās gūt pārliecinošas uzvaras. LBL3 ietvaros valmieriešiem šīs sezonas pirmajā mačā izdevās gūt uzvaru pār rūjieniešiem un atstāt tos ar 16 punktu deficītu – 85:69. Savukārt LBL2 ietvaros „Valmiera Glass ViA” cīņā pret „Līvānu Stikls” ieguva uzvaru pār laukuma saimniekiem, noslēdzot spēli ar rezultātu – 109:47.

Līvānu 1. vidusskolā LBL2 ietvaros Valmieras basketbolisti spēles pirmo ceturtdaļu uzsāka agresīvi un jau mača pirmajās sekundēs T. Kohanovs ieguva pirmo personīgo piezīmi, līdz ar to laukuma saimniekiem bija iespēja atklāt spēles rezultātu, D. Pabrieža realizētie soda metieni guva pirmos divus punktus pretinieka komandai. Taču neilgi pēc tam T. Kohanova un V. Vēvera precīzie tālmetieni un soda metieni, laukuma saimniekiem lika saprasta, ka spēle nebūs viegla. Jau pirmajās desmit mača minūtēs valmieriešiem izdevās iekrāt 23 punktus savā kontā un Līvānu basketbolistus atstāt ar 12 punktu deficītu – 23:11.

Otro ceturtdaļu ar precīzu trīspunktu metienu uzsāka E. Ivanovs. Līvānu basketbolisti mēģināja atrast veidus, kā pārspēt laukuma viesus, taču liela daļa metienu nebija rezultatīvi un arī šīs ceturtdaļas pusē valmierieši bija ar 10 punktu pārsvaru pār pretiniekiem. „Valmiera Glass ViA” turpināja raidīt sekmīgus metienus, teicami spēlēt aizsardzībā, kas rezultējās ar ielaistiem 5 punktiem otrajā ceturtdaļā un pirmais puslaiks noslēdzās ar labvēlīgu rezultātu Valmieras komandai – 47:16.

Trešo ceturtdaļu ar precīzu divu punktu metienu atklāja „Līvānu Stikls” uzbrucējs J. Lasmanis, taču laukuma saimniekiem neizdevās lauzt spēli un iegūt vadību. Valmiera visu ceturtdaļas laiku turpināja spēlēt precīzi abās laukuma pusēs un trešo ceturtdaļu noslēdza ar 46 punktu pārsvaru – 77:31.

Noslēdzošās ceturtdaļas pirmajās minūtēs valmieriešiem neveicās ar metienu realizēšanu, toties ar precīzu trejaci šo ceturtdaļu atklāja „Līvānu Stikls” centra spēlētājs A. Strēlis, bet pēc tam K. Dubultam un E. Ivanovam izdevās gūt punktus no groza apakšas. Laukuma saimniekiem, joprojām neveicās ar rezultatīvu uzbrukumu aizvadīšanu, bet Valmiera turpināja ar sekmīgiem uzbrukumiem. V. Liepiņš ar bumbas triecienu no augšas guva komandai 50 punktu pārsvaru pār laukuma saimniekiem. Ceturtdaļas pēdējās minūtes Valmiera aizvadīja ar rezultatīviem trīspunktu metieniem no R. Ermansona un V. Vēvera puses, savukārt no groza apakšas vairākus punktus komandai pienesa K. Dubults. Spēle noslēdzās ar rezultatīvu tālmetienu no T. Kohanova. „Valmiera Glass ViA” izcīna pārliecinošu uzvaru izbraukuma spēlē, noslēdzot to ar patīkamu rezultātu – 109:47.

Par šīs spēles rezultatīvāko spēlētāju Valmieriešu rindās kļuva K. Dubults ar 20 iegūtiem punktiem, bet Līvānu komandā centra spēlētājs E. Vīksna ar 8 punktiem.

Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – „Līvānu Stikls” 109:47 (23:11, 24:5, 30:15, 32:16)

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Dubults 20, Vēveris 19, Kohanovs 17, Ivanovs 12, Liepiņš 12, Engers 10, Ermansons 9, Riekstiņš 7, Ābols 2, Burda 1

Valmiera Glass/Vidzemes Augstkola-2” – „SK Rūjiena” 85:69 (14:21, 25:16, 28:14,  18:18)

„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola-2”: Brokāns 26, Pūliņš 23, Pošeiko 18, Vilnis 9, Jakovels 7, Golubevs 2

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31