Valmieras Ziņas

Valmierā gaidāms mākslas plenērs

Valmierā no 29.jūlija līdz 3.augustam norisināsies Valmieras mākslas plenērs, kurā piedalīsies profesionāli mākslinieki no Latvijas. Plenēra norisi atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, rīko Valmieras Kultūras un mākslas fonds.

Gaidāmajā Valmieras mākslas plenērā piedalīsies astoņi profesionāli mākslinieki. Nedēļas laikā tapušo mākslas darbu izstāde tiks atklāta 2019.gada 3.augustā plkst.20:00. Izstāde bez maksas būs apskatāma līdz pat 26.septembrim visu diennakti.

Viena no plenēra dalībniecēm būs Anita Nikuļceva, kura Rīgas Arhitektūras un dizaina koledžā studējusi interjera dizainu, Daugavpils Universitātē ieguvusi bakalaura grādu datordizainā un maģistra grādu mākslā. Māksliniece regulāri piedalās izstādēs Latvijā un ārpus tās. Tāpat plenērā piedalīsies māksliniece Ināra Garklāva, beigusi J.Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu (1975), Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu (1981), ieguvusi humanitāro zinātņu Maģistra grādu vizuāli plastiskajās mākslā. No 1986.gada Ināra Garklāva ir Latvijas Mākslinieku savienības biedre. 

Dalībniece Inese Lieckalniņa mākslu studējusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā (1970-1974), kā arī Latvijas Mākslas akadēmijā (1974-1980). Inese Lieckalniņa ir viena no biedrības Grafikas kamera aktīvām biedrēm, grafiķe un vitrāžu māksliniece, daudzu Latvijas un ārvalstu grafikas izstāžu dalībniece. Kopš 1986.gada Latvijas mākslinieku savienības sastāvā. Grafiķe Lāsma Pujāte 2009. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas nodaļu un joprojām aktīvi darbojas grafikas mākslās. Savas radošās idejas realizē litogrāfijas, linogriezuma un dažādās jauktās tehnikās, kas saistītas ar smalku faktūru, krāsu nianšu meklējumiem. 2008. gadā māksliniece kļuva par  Brederlo – von – Zēgenbuša prēmijas laureāti un 2009. gadā  guvusi panākumus Eiropas mākslas augstskolu litogrāfijas izstādes “Zelta kentaurs” konkursā Minhenē, Vācijā. 

Jekaterina Grjazeva 1993.gadā absolvējusi Latvijas Mākslas Akadēmijas Grafikas nodaļu. 2002. – 1.prēmija 11.Miniatūru izstādes „Ūdens ir dzīve” Valmieras muzejā, Valmierā. 1998. – 3.prēmija bērnu ilustrāciju konkursā izdevniecībā „Zvaigzne ABC”.  Grafiķe Ilze Egle atzīst, ka zīmēšana ir izvēlējusies viņu, nevis viņa – zīmēšanu. 2003.gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju. Kopš 2001.gada Ilze strādā kā mākslas un izstāžu kuratore. Radījusi un pēc tam vadījusi mākslas un mūzikas centru Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. 

Ar savdabīgu krāsu gammu plenēra skatītājus pārsteigs cēsiniece Līva Graudiņa (1985) – mācījusies Jāņa Rozentāla mākslas vidusskolā un 2013.gadā ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības apakšnozarē. Sesto gadu Valmieras mākslas plenērā piedalīsies talantīgā gleznotāja Neonilla Medvedeva – Latvijas mūsdienu mākslā Neonillas Medvedevas mākslinieciskais rokraksts guvis savu atpazīstamību – tajā apvienojas smalka tonālā glezniecība, kurā jūtama pēctecība Eduarda Kalniņa atmosfēriskumam, Leo Svempa krāsainībai, kā arī virtuozajam “vrubeliskajam” zīmējumam. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri