Valmieras Ziņas

Valmierā darbu uzsāk Latvijas nekustamā īpašuma tirgus līderis SIA “Latio”

15.aprīlī Valmierā, Rīgas ielā 13, durvis saviem Vidzemes klientiem atvēra SIA “Latio” – nekustamo īpašumu kompānija, kas Latvijā darbojas jau 28 gadus. Līdz šim Latio Vidzemē bija zināms kā SIA “LV & KV” sadarbības partneris, taču tagad, kompānijai attīstoties, pieņemts lēmums uzsākt patstāvīgu darbību reģionā un atvērt SIA “Latio” filiāli Valmierā.

 

Jaunajās telpās LATIO darbojas tandēmā ar mērniecības un teritorijas plānošanas uzņēmumu METRUM, piedāvājot klientiem darījumus ar nekustamo īpašumu – vērtēšanu, pārdošanu, iegādi, nomu, īri, sadarbību kreditēšanas jautājumos ar Latvijas lielākajām bankām, juridiskās konsultācijas, investoru piesaisti, tirgus izpēti.

SIA “Latio” ir 9 biroji dažādās Latvijas pilsētās, kurās ik dienu ar nekustamo īpašumu saistītos darījumos strādā vairāk kā 150 nozares profesionāļi ar vērtīgu pieredzi un zināšanām. Kompānijas darbības laikā ir veikti vairāk kā 20 000 darījumu, Latio datu bāzē ir pieejami 5000 daudzveidīgi nekustamo īpašumu piedāvājumi Latvijā – gan privātajām, gan biznesa vajadzībām.

LATIO speciālisti, kuriem uzticas vadošās bankas Latvijā, ir veikuši vairāk nekā 80 000 objektu vērtējumu visā Latvijā, t.sk., dzīvokļu, māju, biroju, komercobjektu, biznesa (uzņēmuma) un specializēto īpašumu vērtēšanu (degvielas uzpildes stacijas, karjeri, viesnīcas, mazās hidroelektrostacijas, vēja elektrostacijas, biogāzes koģenerācijas stacijas, derīgo izrakteņu atradnes u. c.), kustamās mantas un meža audzes vērtēšanu.  Katram vērtējuma ir definēts mērķis: nomas maksas noteikšanai, aizdevuma nodrošinājumam, pirkuma un pārdevuma summas noteikšanai, ieguldījumam būvniecības stadijā, finanšu pārskatu vajadzībām, tiesas procesam, investoru piesaistei, ieguldījumam uzņēmuma pamatkapitālā, piespiedu atsavināšanai sabiedrības vajadzībām vai tiesvedības gadījumā.

Ik gadu LATIO veic nekustamā īpašuma tirgus izpēti, iekļaujot esošās ekonomiskās situācijas analīzi, informāciju par darījumu cenām mājokļu un komercplatību tirgū, tendencēm un prognozēm. Veiktajā nekustamā īpašuma tirgus pārskatā par 2018.gadu, secinām, ka plānojot iegādāties 60 m2 lielu dzīvokli, balstoties uz vidējām kvadrātmetra cenām 2018.gadā un vidējo algas apmēru reģionā, vienam cilvēkam, dzīvojot pie vecākiem un nemaksājot ar  mājsaimniecību saistītos izdevumus, Valmierā būtu nepieciešami 14 mēneši, lai sakrātu pirmajai iemaksai (15% no summas). Savukārt Valmierā diviem cilvēkiem ar vidējiem ienākumiem Vidzemes reģionā, maksājot īri, būtu nepieciešami tikai 4 mēneši, izmantojot Altum programmu. Balstoties uz LATIO vērtētāju datiem, kas dzīvokļu vērtējumus veic galvenokārt, lai klients varētu saņemt kredītu, 2018.gadā augstākās cenas par kvadrātmetru (neskaitot Rīgu un Pierīgu) bija Jelgavā (563 EUR/m2), Valmierā (559 EUR/ m2 un Ventspilī (513 EUR/ m2). Dzīvojamo māju vidējās cenas 450 EUR/m2.

17. un 18. maijā satiksimies ar valmieriešiem Vidzemes Uzņēmēju dienās, kur ikvienam būs iespēja rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem: Kas ir izdevīgāk? – īrēt vai pirkt? Renovēt vai būvēt no jauna? Cik vērts ir mans īpašums? Kā atrast pircēju vai nomnieku savam īpašumam? Vai ir izdevīgi investēt naudu nekustamajā īpašumā?

Karjeras iespējas! Aicinām kandidātus vērtētāja un nekustamo īpašumu darījumu vadītāja amatam. Tie ir cilvēki, kas ne tikai meklē darba iespējas, bet izvēlas profesionālo izaugsmi un vēlas būt daļa no LATIO komandas, turpmākās karjeras veidošanai. Darbojoties nekustamo īpašumu jomā, iespējas ir neierobežotas; mainīgs un dinamisks darba process, sava laika plānošana, darbs ar cilvēkiem un mīlestība par un ap nekustamo īpašumu. 

Vairāk par SIA “Latio” darbību Valmierā aicinām jautāt Vidzemes reģiona vērtēšanas biznesa attīstības speciālistei Daigai Mihelsonei, zvanot +371 26520995, +371 67032300 vai rakstot daiga.mihelsone@latio.lv.

Savukārt atbildes par mērniecības un teritorijas plānošanas jautājumiem iegūsiet, zvanot +371 64226312, +371 27065026 vai rakstot  valmiera@metrum.lv SIA METRUM.

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri