Valmieras Ziņas

Valmierā darba vizītē viesojās Īrijas vēstniece Īmera Frīla

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 9.februārī, Valmierā darba vizītē viesojās Īrijas Republikas vēstniece Latvijā Īmera Frīla (H. E. Ms Eimear Friel) ar mērķi uzzināt vairāk par Valmieras novada attīstības iecerēm pēc novada izveidošanās, jau paveikto, kā arī plānotajiem darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Vēstniecei par pašvaldībai aktuālajiem jautājumiem, attīstības projektiem, kā arī palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem, atbalstu nodrošinot gan Valmieras novadā esošajiem kara bēgļiem, gan regulāri sūtot palīdzību uz Ukrainu, pastāstīja Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. Par Valmieras novada kultūras dzīvi un plānotajiem darbiem vēstnieci informēja pašvaldības Kultūras pārvaldes vadītājs Toms Upners. Vadītāja vietniece kultūrpolitikas jautājumos Liene Jakobsone pastāstīja par Dinamiskās pilsētas attīstības vīziju, kas sākta, Valmieras novadam kandidējot Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulam, pēctecības programmā uzsverot starpnozaru sadarbību, tādējādi veicinot pilsētas un novada kultūras atpazīstamību, ļaujot apzināties un aicinot atklāt vietu unikālo, lokālo kultūras potenciālu.

Savukārt Vidzemes Augstskolā (ViA) vēstniece iepazina ViA infrastruktūru, kā arī uzzināja par augstskolas darbu izglītībā, zinātnē un tehnoloģiju pārnesē. Ar Dr.sc.pol. Māri Andžānu pārrunāta līdzšinējā ViA sadarbība ar institūcijām Īrijā un apspriesti tālākās sadarbības virzieni. Sadarbībā ar Īrijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijām tika atzīmēti kiberdrošības, virtuālās realitātes, stratēģiskās komunikācijas un tūrisma virzieni.

Vēstniece vēsturnieka Dāvja Pumpuriņa vadībā apmeklēja topošo Valmieras pils kultūrvides centru, kur jau drīz atklās jaunu ekspozīciju “de Woldemer” – skatāmi, lasāmi, klausāmi un taustāmi stāsti par Valmieras vēsturi. Savukārt Valmieras Drāmas teātra direktore Evita Ašeradena un Valmieras galvenā arhitekte Zanda Lapsa izrādīja teātra pagaidu mājvietu – topošo laikmetīgās mākslas telpu “Kurtuve”.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri