Valmieras Ziņas

Valmierā darba vizītē viesojās Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā

Piektdien, 20.aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldību, AS “Valmiera Glass”, SIA “VALPRO”, kā arī Vidzemes Olimpisko centru un Valmieras muzeju reģionālajā iepazīšanās vizītē apmeklēja Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniece Latvijas Republikā Hanana Halfana Ali al Madhani ar pavadošo delegāciju,  portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Vizītes ievadā vēstniece un pavadošā delegācija tikās ar Valmieras Pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un Valmieras Pilsētas pašvaldības Attīstības nodaļas ārējo sakaru organizatoru Jāni Bērziņu. Tikšanās laikā vēstniece iepazinās ar Valmieras pilsētas ekonomisko, demogrāfisko, sociālo un biznesa vidi, ko vēstniece atzinīgi novērtēja un izcēla pilsētas gatavību jaunām investīcijām un biznesa sadarbības veicināšanai starp AAE un Valmieras pilsētu. Tika apskatīti arī pēdējo gadu lielākie investīciju projekti un pārrunāta Valmieras pilsētas attīstība tuvākajā nākotnē. Vēstniece augstu novērtēja Jāņa Daliņa stadiona pārbūvi un citus lielākos pilsētas projektus.

Pēc vizītes Valmieras Pilsētas pašvaldībā AAE vēstniecības delegācija apmeklēja SIA “Valpro”, kur pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš vēstnieci iepazīstināja ar metālapstrādes uzņēmuma produktu klāstu, produkcijas eksporta tirgiem un iespējamo sadarbību starp AAE un SIA” Valpro”. Vēstniece bija patīkami pārsteigta par produkcijas klāstu un augsto kvalitāti, kā arī atzinīgi novērtēja plašo produkcijas eksportu uz vairāk nekā 25 valstīm pasaulē.

Vizītes laikā vēstniece apmeklēja arī AS “Valmieras stikla šķiedra”, kur tikās ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Andrē Švionteku (Andre Schwiontek), kurš vēstnieci iepazīstināja ar AS „Valmieras stikla šķiedra” un tās meitas uzņēmumu darbību, produktu klāstu, tirgus stratēģiju un lielākajiem projektiem, īpaši izceļot tieši ugunsdrošus stikla šķiedras materiālus, kas visā pasaulē tiek plaši pielietoti tieši augstceltņu ugunsdrošības uzlabošanā. Viņas Ekselence Hanana Halfana Ali pauda savu atbalstu kompānijas tirgus stratēģijā un atzinīgi novērtēja kopējo uzņēmuma stratēģisko vadību.

Vizītes izskaņā vēstniece apmeklēja Vidzemes olimpisko centru, kur tikās ar mārketinga speciālisti Jolantu Dukuri un Valmieras Muzeju, kurā vēstnieci uzņēma muzeja krājuma nodaļas vadītāja Indra Vīlistere. 

Vēstniece komentēja, ka ir patīkami pārsteigta par vizīti Valmierā un ļoti augstu vērtē paveikto pēdējo gadu laikā, kā arī turpmāko attīstības plānu un stratēģiju, īpaši uzņēmējdarbības un industriālajā jomā.

19.aprīlī, Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece viesojās arī Smiltenē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies! Valmieras 2.vidusskola aicina darbā IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGU, profesijas kods 2634 03( darba vietas adrese : Raiņa iela 11, Valmiera) uz nenoteiktu laiku 30 stundas nedēļā (viena likme).  Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir vēlme: plānot, organizēt un vadīt izglītības psihologa darbu, saskaņā ar skolas vadības un iestādes darbību reglamentējošiem normatīviem dokumentiem; sadarboties ar iestādes mācību spēkiem; izstrādāt un realizēt iestādes izglītojamo, vecāku un pedagogu psiholoģiskā atbalsta pasākumus; veikt izglītojamo psiholoģisko izpēti un izvērtēšanu, konsultēšanu un rehabilitāciju krīžu situācijās;  sadarboties ar valsts institūcijām savu kompetenču ietvaros, un ja Tev ir: valsts valodas prasmes augstākajā līmenī, mēs piedāvājam: atalgojumu no 750 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; adošu un interesantu darbu atsaucīgā un draudzīgā kolektīvā;  profesionālās pilnveides iespējas un izaugsmes iespējas;  drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi.   Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu v2v@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras 2.vidusskolā, Raiņa ielā 11, Valmierā ar norādi „psihologs”, līdz 2019.gada 30. septembrim plkst.16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64281559. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 11, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-30 Kontaktpersona: Dokumentus iesniegt elektroniski v2v@valmiera.edu.lv

Papildus DARBA IESPĒJAS tuvu mājām SIA Aptauju Centrs aicina darbā INTERVĒTĀJUS (-as) Valmierā un Valmieras lauku teritorijā tiešajām intervijām Respondentu dzīvesvietā, Valmierā tirdzniecības centros Mēs piedāvājam: Elastīgu darba grafiku (iespējas strādāt darbu apvienošanas kārtībā, vakaros un brīvdienās); Pašam noteikt savu darba slodzi; Saņemt konkurētspējīgu atalgojumu atbilstoši padarītajam; Darbu tuvu mājām; Papildus piepelnīšanās iespējas, ja mājās ir dators un internets. Prasības: þ Prasme un vēlme strādāt ar cilvēkiem; þ Izcilas spējas pierunāt Respondentu atbildēt uz anketas jautājumiem; þ Precizitāte; þ Labas latviešu un krievu valodas zināšanas; þ Vismaz vidējā izglītība; þ Iepriekšējā darba pieredze intervētāja darbā vai līdzīgā darbā (pārdošana, telemarketings, tautas skaitīšana utt) Aptauju Centrs ir uzņēmums, kurš veic tirgus un sociālos pētījumus. Pētījumu veikšana ir būtiska informācijas iegūšanas un analīzes daļa mūsu darbā. Lūdzu sūtīt savu CV uz e-pastu: inese@aptaujucentrs.lv Tālrunis: 22053240 Profesija: INTERVĒTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-10-06 Darba sākšanas datums: 2019-09-18 Kontaktpersona: Inese Pretele Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri