Valmieras Ziņas

Valmierā darba vizītē viesojās Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā

Piektdien, 20.aprīlī, Valmieras pilsētas pašvaldību, AS “Valmiera Glass”, SIA “VALPRO”, kā arī Vidzemes Olimpisko centru un Valmieras muzeju reģionālajā iepazīšanās vizītē apmeklēja Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniece Latvijas Republikā Hanana Halfana Ali al Madhani ar pavadošo delegāciju,  portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Moča.

Vizītes ievadā vēstniece un pavadošā delegācija tikās ar Valmieras Pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku un Valmieras Pilsētas pašvaldības Attīstības nodaļas ārējo sakaru organizatoru Jāni Bērziņu. Tikšanās laikā vēstniece iepazinās ar Valmieras pilsētas ekonomisko, demogrāfisko, sociālo un biznesa vidi, ko vēstniece atzinīgi novērtēja un izcēla pilsētas gatavību jaunām investīcijām un biznesa sadarbības veicināšanai starp AAE un Valmieras pilsētu. Tika apskatīti arī pēdējo gadu lielākie investīciju projekti un pārrunāta Valmieras pilsētas attīstība tuvākajā nākotnē. Vēstniece augstu novērtēja Jāņa Daliņa stadiona pārbūvi un citus lielākos pilsētas projektus.

Pēc vizītes Valmieras Pilsētas pašvaldībā AAE vēstniecības delegācija apmeklēja SIA “Valpro”, kur pārdošanas dienesta vadītājs Andris Zariņš vēstnieci iepazīstināja ar metālapstrādes uzņēmuma produktu klāstu, produkcijas eksporta tirgiem un iespējamo sadarbību starp AAE un SIA” Valpro”. Vēstniece bija patīkami pārsteigta par produkcijas klāstu un augsto kvalitāti, kā arī atzinīgi novērtēja plašo produkcijas eksportu uz vairāk nekā 25 valstīm pasaulē.

Vizītes laikā vēstniece apmeklēja arī AS “Valmieras stikla šķiedra”, kur tikās ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Andrē Švionteku (Andre Schwiontek), kurš vēstnieci iepazīstināja ar AS „Valmieras stikla šķiedra” un tās meitas uzņēmumu darbību, produktu klāstu, tirgus stratēģiju un lielākajiem projektiem, īpaši izceļot tieši ugunsdrošus stikla šķiedras materiālus, kas visā pasaulē tiek plaši pielietoti tieši augstceltņu ugunsdrošības uzlabošanā. Viņas Ekselence Hanana Halfana Ali pauda savu atbalstu kompānijas tirgus stratēģijā un atzinīgi novērtēja kopējo uzņēmuma stratēģisko vadību.

Vizītes izskaņā vēstniece apmeklēja Vidzemes olimpisko centru, kur tikās ar mārketinga speciālisti Jolantu Dukuri un Valmieras Muzeju, kurā vēstnieci uzņēma muzeja krājuma nodaļas vadītāja Indra Vīlistere. 

Vēstniece komentēja, ka ir patīkami pārsteigta par vizīti Valmierā un ļoti augstu vērtē paveikto pēdējo gadu laikā, kā arī turpmāko attīstības plānu un stratēģiju, īpaši uzņēmējdarbības un industriālajā jomā.

19.aprīlī, Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece viesojās arī Smiltenē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri