Valmieras Ziņas

“Valmiera BSS” jaunie hokejisti saņem dāvanā vārtsarga formu un tiekas ar Artūru Irbi

Turpinot nodrošināt atbalstu bērnu un jauniešu sportam, Vidzemes Olimpiskajā centrā šodien, 17.augustā, “Valmiera BSS” bērnu komandai tika svinīga pasniegts dāvinājums -hokeja vārtsarga ekipējuma komplekts. Ar jaunajiem hokejistiem tikās vārtsargu atbalsta programmas vēstnesis, leģendārais hokejists Artūrs Irbe.

Dāvinājums tika pasniegts jauno Latvijas vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir „Maxima Latvija” un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva. 

Latvijas Hokeja federācijas sporta menedžeris Jānis Straupe: “Jau trešo gadu sadarbojamies ar „Maxima Latvija”, atbalstot bērnu un jauniešu hokeju. “Vārtsargu programma” ir lielisks veids, kā atrast nākamos olimpisko spēļu karognesējus, kāds bija Artūrs. Cerams, ka kāds no jums arī šo mērķi sasniegs. Lai jums izdodas!”

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons: “Vidzemes Olimpiskajam centram patīk, kad “būda rūc”, patīk, ka ledus laukums ir piepildīts ar bērniem, ka ir emocijas. Paldies tiem, kuri palīdz šīs emocijas sagādāt! Hokeja vārtsarga forma ir ļoti dārgs prieks. Tādēļ ir patiess prieks, ka ikviens jaunais hokejists varēs šo formu izmēģināt, trenēties un varbūt nākotnē kāds no viņiem aizbrauks un ASV un Kanādu, kā to jau ir izdarījuši vairāki Latvijas puiši. Novēlu visiem trenēties, izvirzīt lielus mērķus, un noteikti kāds no jums tiks spēlēt slavenās komandās un nesīs Latvijas vārdu pasaulē.”

Valmieras Bērnu sporta skolas Hokeja nodaļas vecākais treneris Juris Štāls:  “Pirmkārt, man ir milzīgs prieks par katru bērnu, kurš papildina mūsu Valmieras hokeja saimi. Kā jau zinām, bez vārtsarga komanda nevar pastāvēt. Kad jautāju bērniem treniņā, kurš vēlas stāties vārtsarga vietā, paceļas daudzas rokas. Šis dāvinājums dos iespēju ikvienam jaunajam hokejistam izmēģināt savus spēkus vārtsarga lomā. Tādēļ paldies “Maxima” un Latvijas Hokeja federācijai par šo vērtīgo inventāru!”

Pasākuma noslēgumā “Vārtsargu programmas” vēstnesis, bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe bērniem pastāstīja par savu pieredzi vārtsarga pozīcijā, kā arī sniedza autogrāfus un atbildēja uz jauno hokejistu jautājumiem.

Jauno vārtsargu atbalsta programma uzsākta 2019. gadā, un tās ietvaros 20 hokeja skolām visā Latvijā tiek dāvināts pilns vārtsarga ekipējums – ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļaus mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet treneriem sniegs iespēju jau laikus pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri