Valmieras Ziņas

“Valmiera BSS” jaunie hokejisti saņem dāvanā vārtsarga formu un tiekas ar Artūru Irbi

Turpinot nodrošināt atbalstu bērnu un jauniešu sportam, Vidzemes Olimpiskajā centrā šodien, 17.augustā, “Valmiera BSS” bērnu komandai tika svinīga pasniegts dāvinājums -hokeja vārtsarga ekipējuma komplekts. Ar jaunajiem hokejistiem tikās vārtsargu atbalsta programmas vēstnesis, leģendārais hokejists Artūrs Irbe.

Dāvinājums tika pasniegts jauno Latvijas vārtsargu atbalsta programmas ietvaros, kas ir „Maxima Latvija” un Latvijas hokeja federācijas (LHF) iniciatīva. 

Latvijas Hokeja federācijas sporta menedžeris Jānis Straupe: “Jau trešo gadu sadarbojamies ar „Maxima Latvija”, atbalstot bērnu un jauniešu hokeju. “Vārtsargu programma” ir lielisks veids, kā atrast nākamos olimpisko spēļu karognesējus, kāds bija Artūrs. Cerams, ka kāds no jums arī šo mērķi sasniegs. Lai jums izdodas!”

SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” valdes priekšsēdētājs Artis Jansons: “Vidzemes Olimpiskajam centram patīk, kad “būda rūc”, patīk, ka ledus laukums ir piepildīts ar bērniem, ka ir emocijas. Paldies tiem, kuri palīdz šīs emocijas sagādāt! Hokeja vārtsarga forma ir ļoti dārgs prieks. Tādēļ ir patiess prieks, ka ikviens jaunais hokejists varēs šo formu izmēģināt, trenēties un varbūt nākotnē kāds no viņiem aizbrauks un ASV un Kanādu, kā to jau ir izdarījuši vairāki Latvijas puiši. Novēlu visiem trenēties, izvirzīt lielus mērķus, un noteikti kāds no jums tiks spēlēt slavenās komandās un nesīs Latvijas vārdu pasaulē.”

Valmieras Bērnu sporta skolas Hokeja nodaļas vecākais treneris Juris Štāls:  “Pirmkārt, man ir milzīgs prieks par katru bērnu, kurš papildina mūsu Valmieras hokeja saimi. Kā jau zinām, bez vārtsarga komanda nevar pastāvēt. Kad jautāju bērniem treniņā, kurš vēlas stāties vārtsarga vietā, paceļas daudzas rokas. Šis dāvinājums dos iespēju ikvienam jaunajam hokejistam izmēģināt savus spēkus vārtsarga lomā. Tādēļ paldies “Maxima” un Latvijas Hokeja federācijai par šo vērtīgo inventāru!”

Pasākuma noslēgumā “Vārtsargu programmas” vēstnesis, bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Irbe bērniem pastāstīja par savu pieredzi vārtsarga pozīcijā, kā arī sniedza autogrāfus un atbildēja uz jauno hokejistu jautājumiem.

Jauno vārtsargu atbalsta programma uzsākta 2019. gadā, un tās ietvaros 20 hokeja skolām visā Latvijā tiek dāvināts pilns vārtsarga ekipējums – ķivere, nūja, kājsargi, cimdi, slidas un viss pārējais, kas nepieciešams trenējoties vārtsarga pozīcijā. Tas ir pats dārgākais ekipējums hokeja komandā, tāpēc šāds atbalsts ļaus mazajiem hokejistiem treniņu procesā vienkāršāk izmēģināt vārtsarga prasmes, bet treneriem sniegs iespēju jau laikus pamanīt jaunos talantus, kas nākotnē var izaugt par Latvijas hokeja izlases vārtsargiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri