Valmieras Ziņas

Valmierā balsi glabāšanā nodevuši 553 vēlētāji

Lasīšanas laiks: < 1 min

914.vēlēšanu iecirknī savu balsi 12.Saeimas vēlēšanām glabāšanai nodevuši kopumā 553 vēlētāji, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Eglītis.

“Diemžēl, vēlētāji, acīmredzami, balsu nodošanu glabāšanai ir sajaukuši ar iespēju balsot iepriekš, jo iespēja tiešām bija paredzēta vien tiem, kuri sestdien nebūs Latvijā vai objektīvu iemeslu dēļ nevarēs ierasties nevienā pašā iecirknī, bet šajā gadījumā balsis glabāšanā nodeva arī tie, kuriem sestdien var būt slinkums un līdzīgi. Sistēma sevi nav attaisnojusi,” atzina I.Eglītis.

Pēc viņa teiktā, šajās trīs dienās, no 1.oktobra līdz 3.oktobrim, kad 914.vēlēšanu iecirknī Valmieras 5.vidusskolā bija iespējams nodot balsi glabāšanā, komisijas darbs bijis ļoti noslogots. Jau ziņojām, ka dažbrīd, lai nodotu balsi glabāšanā, cilvēki pat gaidīja visai garās rindās.

12.Saeimas vēlēšanas notiks sestdien, 4.oktobrī.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri