Valmieras Ziņas

Valmierā auto uzbrauc velosipēdistei, kura pārvietojas pa veloceliņu

27. jūnijā pulksten 13.20 Valmierā Rīgas un Siguldas ielu krustojumā nenoskaidrota vadītāja, vadot nenoskaidrotu automašīnu, uzbrauca 2003. gadā dzimušai meitenei, kura pārvietojās ar velosipēdu pa veloceliņu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete apstājusies pie cietušās, vēloties pārliecināties par to, vai jaunietei nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Cietusī norādījusi, ka mediķu klātbūtne neesot vajadzīga, taču vēlāk, vēršoties tuvākajā ārstniecības iestādē, meitenei konstatēti dažādi miesas bojājumi. Automašīnas vadītāja pameta notikuma vietu, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 49 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 9 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 8 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem saņemta informācija par diviem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 52 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 23 bija par ātruma pārsniegšanu. 

27. jūnijā laika posmā no pulksten 11.00 līdz pulksten 19.30 Gulbenes novada Lizuma pagastā, atlaužot kādas garāžas durvis, tika nozagtas dažādas mantas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess un policija noskaidro notikušā apstākļus. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai RAŽOŠANAS OPERATORUS.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Apkalpot ražošanas iekārtas un kontrolēt to izmantošanu; • Regulāri veikt iekārtu apskati, apkopi, savlaicīgi novērst iespējamos bojājumus un tehnoloģiskā procesa neatbilstības; • Uzturēt iekārtu blokus tīrībā, kārtībā; • Ievērot un kontrolēt sanitāro normu un higiēnas prasību ievērošanu tehnoloģisko iekārtu ekspluatācijas laikā produktu ražotnēs. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; • Priekšrocības kandidātiem ar iepriekšēju darba pieredzi ražošanas uzņēmumā; • Iespēja strādāt summēto darba laiku (t.sk. darbs brīvdienās, svētku dienās); • Augsta atbildības sajūta. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 715 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ražošanas operators" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 64201229. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. "Valmieras piens", akciju sabiedrība; reģ. Nr. 40003020475. Profesija: PIENA PRODUKTU RAŽOŠANAS IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata norādi sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 64201229. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri