Valmieras Ziņas

Valmierā atsākušās ielu pārbūves

Ir atsākušies būvdarbi vairākās Valmieras ielās, kuru pārbūves bija plānots pabeigt 2021.gadā un kuru darbu veikšanai bija nepieciešams ziemas tehnoloģiskais pārtraukums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

2020.gadā tika uzsākta Dārza ielas posma no Rīgas līdz Beātes ielai pārbūve. Ielai tika veikta apakšzemes komunikāciju izbūve un pārbūve, pielāgojot tās arī siltumapgādes vajadzībām no jaunās katlu mājas, kā arī tika uzsākta ielas pārbūve. Pagājušajā gadā Dārza ielai ieklāja asfaltbetona apakškārtu. Šogad nepieciešams ieklāt asfaltbetona  virskārtu un veikt noslēdzošos ar ielas pārbūvi saistītos darbus – ieklāt horizontālo marķējumu, veikt apzaļumošanu.

Pagājušajā gadā lielākā daļa plānoto darbu tika paveikti arī Mālu ielā. Arī tur nepieciešama asfaltbetona virskārtas ieklāšana, kā arī veikt noslēdzošos pārbūves darbus.

Būvdarbi ir atsākušies arī Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielā. Teodora Ūdera ielai turpinās komunikāciju iebūve, asfaltēšana tiks veikta divās kārtās. Tālavas un Kāpu ielām nepieciešams ieklāt asfaltbetona virskārtu, kā arī veikt pārējos pārbūvi noslēdzošos darbus.

Rubenes un Valkas ielas posmos turpinās apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa būvniecība, veidojot Valmieras velotīkla nepārtrauktību. Jauna ietve, apvienotais gājēju un velosipēdu ceļš, būs Rubenes ielas posmā no Beātes līdz Georga Apiņa ielai un Valkas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Tērbatas ielai. 

Visu ziemu darbi turpinājās arī pārbūvē esošajā Ziloņu ielā, kā Eksporta ielas būvlaukumā, kā arī ir uzsākta jauna – Alvila Freimaņa ielas posma no Somu līdz Rīgas ielai – pārbūve.

Saistībā ar notiekošajiem būvdarbiem iespējami dažādi satiksmes ierobežojumi. Satiksmes dalībnieki aicināti būt saprotošiem un sekot līdzi izliktajām ceļa zīmēm. Informācija par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem pieejama pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri