Valmieras Ziņas

Valmierā atsākušās ielu pārbūves

Ir atsākušies būvdarbi vairākās Valmieras ielās, kuru pārbūves bija plānots pabeigt 2021.gadā un kuru darbu veikšanai bija nepieciešams ziemas tehnoloģiskais pārtraukums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

2020.gadā tika uzsākta Dārza ielas posma no Rīgas līdz Beātes ielai pārbūve. Ielai tika veikta apakšzemes komunikāciju izbūve un pārbūve, pielāgojot tās arī siltumapgādes vajadzībām no jaunās katlu mājas, kā arī tika uzsākta ielas pārbūve. Pagājušajā gadā Dārza ielai ieklāja asfaltbetona apakškārtu. Šogad nepieciešams ieklāt asfaltbetona  virskārtu un veikt noslēdzošos ar ielas pārbūvi saistītos darbus – ieklāt horizontālo marķējumu, veikt apzaļumošanu.

Pagājušajā gadā lielākā daļa plānoto darbu tika paveikti arī Mālu ielā. Arī tur nepieciešama asfaltbetona virskārtas ieklāšana, kā arī veikt noslēdzošos pārbūves darbus.

Būvdarbi ir atsākušies arī Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielā. Teodora Ūdera ielai turpinās komunikāciju iebūve, asfaltēšana tiks veikta divās kārtās. Tālavas un Kāpu ielām nepieciešams ieklāt asfaltbetona virskārtu, kā arī veikt pārējos pārbūvi noslēdzošos darbus.

Rubenes un Valkas ielas posmos turpinās apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa būvniecība, veidojot Valmieras velotīkla nepārtrauktību. Jauna ietve, apvienotais gājēju un velosipēdu ceļš, būs Rubenes ielas posmā no Beātes līdz Georga Apiņa ielai un Valkas ielas posmā no Raiņa ielas līdz Tērbatas ielai. 

Visu ziemu darbi turpinājās arī pārbūvē esošajā Ziloņu ielā, kā Eksporta ielas būvlaukumā, kā arī ir uzsākta jauna – Alvila Freimaņa ielas posma no Somu līdz Rīgas ielai – pārbūve.

Saistībā ar notiekošajiem būvdarbiem iespējami dažādi satiksmes ierobežojumi. Satiksmes dalībnieki aicināti būt saprotošiem un sekot līdzi izliktajām ceļa zīmēm. Informācija par aktuālajiem satiksmes ierobežojumiem pieejama pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri