Valmieras Ziņas

Valmierā atklāts Baltijā lielākais 4F zīmola veikals

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 4.decembrī, Valmierā, tirdzniecības centra “Valleta” 4.stāvā tika atklāts Baltijā lielākais 4F zīmola sporta preču veikals.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja 4F Baltijas reģionālais vadītājs Aleksandrs Lastovskis, 4F veikals t/c “Valleta” ir kļuvis vairāk nekā divas reizes lielāks, nekā iepriekš. Šis ir otrais veikals Latvijā, kas mainījis savu veidolu no iepriekšējā koncepta uz jauno. To raksturo tumšais interjera dizains, tādējādi vairāk izceļot pašas preces. Apvienojot piecas iepriekš sadalītās tirdzniecības platības, radīts īpašs salas tipa veikals ar skatlogu visapkārt.

Aleksandrs Lastovskis atklāja, ka jaunā veikala izveides projekts īstenots divu gadu laikā, gaidot iespēju palielināt telpas. “Jau sen mums bija doma paplašināties, jo Valmierā un Vidzemē esam pieprasīts zīmols. Nedēļas nogalēs mūsu veikalu apmeklēja arī daudzi klienti no Igaunijas. Lai gan pašlaik klientu plūsma ir būtiski samazinājusies un daudziem šķiet, ka jauna veikala atvēršanai šis nav piemērots laiks, taču mēs pat neizskatījām domu atkāpties no saviem plāniem un turpinājām īstenot sākotnējo ieceri, jo uzskatām to par ilgtermiņa ieguldījumu. Esam pārliecināti, ka pēc situācijas normalizēšanās, pieprasījums pēc 4F zīmola precēm atkal pieaugs.”

Plašās veikala telpas dod iespēju piedāvāt pircējiem klātienē daudz vairāk preču no 4F zīmola lielā produkcijas klāsta. Īpaši padomāts par ģimenēm, izveidojot vēl lielāku bērnu preču nodaļu.

Kopumā Baltijā darbojas 11 zīmola 4F veikali – 6 Lietuvā un 5 Latvijā. Valmierā kopš 2016.gada darbojas vienīgais 4F veikals ārpus Rīgas.

4F ir plaši pazīstams sporta apģērbu zīmols, kura kolekcijas ir iespējams iegādāties vairāk nekā 600 tirdzniecības centros visā Eiropā. Visas 4F apģērbu kolekcijas tiek radītas ciešā sadarbībā ar dažādu disciplīnu sportistiem, kas sniedz sapratni un pārliecību par radīto kvalitāti.

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri