Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas publiskās klavieres

1.jūnijā, plkst. 17:00, laukumā pie Vidzemes Augstskolas, Cēsu ielā 4, norisināsies publisko klavieru atklāšanas pasākums. Tā laikā apmeklētāji varēs ne tikai klausīties koncertu, bet arī piedalīties aktivitātēs un uzzināt par iespējām iesaistīties biedrības “Katapulta” rīkotos pasākumos turpmāk, portālu “Valmieras Ziņas” informēja biedrības “Katapulta” vadītājs Mārcis Bogdanovs.

Apmeklētāji tiek gaidīti no plkst.17:00, kad dažādas aktivitātes gan lieliem, gan maziem būs sarūpējuši aktīvā tūrisma centrs “Eži” un Valmieras piedzīvojumu spēles “Timemachine”. Bet plkst. 18:00 ar koncertu tiks atklātas klavieres, kas visu vasaru priecēs acis un ausis gan valmieriešiem, gan pilsētas viesiem. Koncertu sāks neredzīgu mūziķu duets no Rīgas, būs arī skaņdarbi no Valmieras mūzikas skolas audzēkņu un skolotāju puses, bet noslēgumā – kamerkoris “Kaķi”.

“Klavieres laukumā pie Vidzemes Augstskolas atradīsies līdz pat septembrim un tās uzspēlēt ir aicināts ikviens. Pirms trim gadiem Valmierā jau tika uzstādītas trīs klavieres brīvā dabā. Tās deva daudz pozitīvu emociju un skanīgu noskaņu pilsētā un šogad ceram uz tikpat lielu atsaucību. Vasaras gaitā plānots sarīkot vēl vairākus mazus koncertus, tāpēc sekojat līdzi biedrības „Katapulta” aktivitātēm facebook.com/KatapultaBiedriba un tiekamies pasākumos!” aicina Mārcis Bogdanovs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri