Valmieras Ziņas

Valmierā ar koncertprogrammu “Slovēnijas nakts” viesosies Nacionālo bruņoto spēku orķestris

Lasīšanas laiks: < 1 min

Piektdien, 20.martā, plkst.19 Valmieras Kultūras centrā notiks Nacionālo bruņoto spēku orķestra koncerts “Slovēnijas nakts”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna. 

Koncertprogrammā skanēs Slovēnijas un citu ārvalstu komponistu mūzika pūšaminstrumentu orķestrim. Koncertā piedalīsies diriģente Andreja Šolar (Slovēnija) un solists Sergejs Austris Universs (klavieres).

Diriģente Andreja Šolar 2006.gadā absolvējusi Ļubļanas Mūzikas akadēmiju (Slovēnija), 2002.gadā viņa ieguvusi maģistra grādu mūzikas pedagoģijā konservatorijā Tilburgā, Nīderlandē. Diriģente izveidojusi Slovēnijas Bruņoto spēku orķestri, kas guvis lieliskas radio atsauksmes. 2008.gadā Andreja Šolar absolvēja Navalas mūzikas skolu Virdžīnijā, ASV. Šobrīd viņa ir Slovēnijas Bruņoto spēku orķestra mākslinieciskā vadītāja un diriģente.

Komponists un pianists Sergejs Austris Universs apguvis kompozīciju Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā pie Pētera Plakida un Jura Karlsona, 2009.gadā ieguvis maģistra grādu. Viņš absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju 1993.gadā, kur Teofila Biķa vadībā saņēmis bakalaura grādu klavieru specialitātē.

Nacionālo bruņoto spēku orķestris ir viens no lielākajiem štāba militārajiem orķestriem. Savu darbību sācis 1991.gada decembrī, kad grupa mūziķu savā brīvajā laikā sagatavoja koncertprogrammu. To atzinīgi novērtēja tā laika kultūras ministrs Raimonds Pauls. Orķestra galvenie pienākumi ir nodrošināt muzikālo pavadījumu vizītes, kurās tiek sagaidītas ārvalstu amatpersonas, kā arī dažādās ceremonijās.

Ieeja bez maksas.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri