Valmieras Ziņas

Valmiera aicina: izbaudi garšu festivālu svētku laikā!

Valmieras pilsētas svētku laikā, 26. un 27.jūlijā, aicinām valmieriešus un pilsētas viesus uz Valmieras garšu festivālu. Tā laikā Valmieras pilsētas rātslaukumā ikviens varēs nogaršot septiņu šefpavāru gatavotus gardumus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Tūrisma informācijas centra tūrisma projektu vadītāja Inita Nerātne.

Svētku garšas piedāvās restorāni no Valmieras un Rīgas: “Vecpuisis”, “Valmiermuižas alus virtuve”, “Entresol”, “Čarlstons”, “Ferma”, “Osta” un “OZO restorāns”. Festivāls notiks 26.jūlijā no plkst.17.00 līdz 02.00 un 27.jūlijā no plkst.09.00 līdz 03.00.

Festivāla apmeklētāji varēs baudīt zivju zupas un medījuma gulaša zupu ar dārzeņiem. Pamatēdienā tiks celtas bagetes ar jaunlopu gaļu, tumšā alū gatavota cūkgaļas pavēdere, kūpināts Burtnieka zandarts, burgers ar dūmotu vistas girosu, tunča fileja, tītargaļas medaljoni, Ziemeļatlantijas garneļu salāti ar medus balzamiko mērci, jaunie kartupeļi ar gaileņu mērci, kartupeļu friti, sezonas dārzeņi un citi meistardarbi.

Lutināti tiks arī saldo ēdienu cienītāji. Būs iespējams nogaršot biezpiena vaniļas desertu, apaļo vafeli ar putotu saldo sieru, zemenes šokolādē, “OZO cielaviņa” kūku, pankūkas ar banāniem, iesala biskvītkūku šokolādē, biezpiena bumbiņas ar zemeņu mērci, saldējumu un citus gardumus ikviena garšu kārpiņām. Piedāvājumā būs arī dažādi dzērieni visām gaumēm.

Jāpiebilst, ka restorāni aicināti padomāt par videi draudzīgiem maltītes pasniegšanas risinājumiem, jo Valmierā dzīvojam zaļi, rūpējoties par vidi.

Festivāla laikā centīsimies noskaidrot apmeklētāju viedokli, kāda tad ir Valmieras garša, kā to varētu raksturot. Tāpēc priecāsimies par atsaucību atbildēt uz īsiem jautājumiem.

Valmieras garšu festivāla piedāvājums būs par maksu.

Plašāk par Valmieras pilsētas svētkiem un svētku programmu skatiet Valmieras mājaslapā www.valmiera.lv. Uz tikšanos gardēžu svētkos!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri