Valmieras Ziņas

Valmierā aicina apmeklēt iekštelpu stieņu parku

No pirmdienas, 11.marta, ikvienam interesentam pieejams iekštelpu stieņu parks Valmieras 5.vidusskolā Raiņa ielā 3 (ieeja no skolas sporta zāles puses), portālu “Valmieras ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Bez maksas trenēties uz kvalitatīvām vingrošanas iekārtām iespējams katru darba dienu no plkst.14.00 līdz 19.00.

Skolēnu vasaras brīvlaikā iekštelpu stieņu parks būs slēgts, aicinot izmantot aktīvās atpūtas iespējas Valmierā ārpus telpām. Savukārt rudenī sportot gribētājiem iekštelpu stieņu parka durvis atkal būs atvērtas.

Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi maiņas apavus un rūpēties par tīrību un kārtību sporta zālē. Jāpiemin, ka, lai nodrošinātu drošību, kārtību un inventāra saudzēšanu, stieņu parkā tiek veikta videonovērošana. Ar iekšējās kārtības noteikumiem var iepazīties stieņu parka telpās, kā arī Valmieras mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Sports”.

Iekštelpu stieņu parks Valmierā tika atklāts 2016.gadā, pateicoties vācieša Bruno Feil dāvinājumam Valmieras pilsētas pašvaldībai 10 000 eiro apmērā ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu. Lēmums par šāda parka izveidi pieņemts, lai nodrošinātu iespēju iedzīvotājiem nodarboties ar sportu visa gada garumā neatkarīgi no laikapstākļiem. Iekštelpu stieņu parka Valmierā idejas līdzautors ir ielu vingrošanas entuziasts Pēteris Rakuls, kurš studiju laikā Vidzemes Augstskolā izstrādāja biznesa plānu par šādas aktīvās atpūtas pieejamību Valmierā.

Iekštelpu stieņu parks ir pieejams ikvienam sportot gribētājam. Ieeja bez maksas.

Stieņu parka telpa ir 86,22 m2 liela, un vingrošanas iekārtu kompleksu veido četri pievilkšanās stieņi, dubultās līdztekas, zviedru siena, horizontālās kāpnes un “čūskveida” horizontālās kāpnes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri