Valmieras Ziņas

Valmierā aicina apmeklēt iekštelpu stieņu parku

No pirmdienas, 11.marta, ikvienam interesentam pieejams iekštelpu stieņu parks Valmieras 5.vidusskolā Raiņa ielā 3 (ieeja no skolas sporta zāles puses), portālu “Valmieras ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Bez maksas trenēties uz kvalitatīvām vingrošanas iekārtām iespējams katru darba dienu no plkst.14.00 līdz 19.00.

Skolēnu vasaras brīvlaikā iekštelpu stieņu parks būs slēgts, aicinot izmantot aktīvās atpūtas iespējas Valmierā ārpus telpām. Savukārt rudenī sportot gribētājiem iekštelpu stieņu parka durvis atkal būs atvērtas.

Apmeklētāji aicināti ņemt līdzi maiņas apavus un rūpēties par tīrību un kārtību sporta zālē. Jāpiemin, ka, lai nodrošinātu drošību, kārtību un inventāra saudzēšanu, stieņu parkā tiek veikta videonovērošana. Ar iekšējās kārtības noteikumiem var iepazīties stieņu parka telpās, kā arī Valmieras mājaslapā www.valmiera.lv, sadaļā “Sports”.

Iekštelpu stieņu parks Valmierā tika atklāts 2016.gadā, pateicoties vācieša Bruno Feil dāvinājumam Valmieras pilsētas pašvaldībai 10 000 eiro apmērā ar mērķi veicināt veselīgu dzīvesveidu. Lēmums par šāda parka izveidi pieņemts, lai nodrošinātu iespēju iedzīvotājiem nodarboties ar sportu visa gada garumā neatkarīgi no laikapstākļiem. Iekštelpu stieņu parka Valmierā idejas līdzautors ir ielu vingrošanas entuziasts Pēteris Rakuls, kurš studiju laikā Vidzemes Augstskolā izstrādāja biznesa plānu par šādas aktīvās atpūtas pieejamību Valmierā.

Iekštelpu stieņu parks ir pieejams ikvienam sportot gribētājam. Ieeja bez maksas.

Stieņu parka telpa ir 86,22 m2 liela, un vingrošanas iekārtu kompleksu veido četri pievilkšanās stieņi, dubultās līdztekas, zviedru siena, horizontālās kāpnes un “čūskveida” horizontālās kāpnes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri