Valmieras Ziņas

Valkā šoferis iebrauc mājas sienā un aizbēg

Ceturtdien, 5.oktobrī, pulksten 02:00 Valkas novadā, Valkā, 1962.gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka nozagta viņam piederoša automašīna “Chevrolet”. Izbraucot policijas norīkojumam, konstatēts, ka nenoskaidrots vadītājs ar minēto automašīnu iebraucis kādas mājas sienā un no notikuma vietas devies prom, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

4.oktobrī, pulksten 16:45 Limbažu novadā, Umurgas pagastā, autoceļa Umurga – Cēsis – Līvi 11 kilometrā, nenoskaidrota persona, vadot automašīnu “Volkswagen”, pie nenoskaidrotiem apstākļiem, nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa pasažiere, 1972.gadā dzimusi sieviete, kura nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē.  Vadītājs pēc negadījuma pameta notikuma vietu, neziņojot par negadījumu likuma noteiktajā kārtībā. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

4.oktobrī, Apes novadā, Gaujienas pagastā, administratīvās apskates laikā no 1972.gadā dzimuša vīrieša tika izņemti aptuveni 30 litri nelegāla alkohola un aptuveni 15 litri bēšas krāsas šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākta administratīvā lietvedība.

4.oktobrī, pulksten 14:15 Vecpiebalgas novadā, Vecpiebalgas pagastā, konstatēts, ka 1956.gadā dzimis vīrietis uzglabāja 4800 gabalus cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām un 41,1 litrus šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 45 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 4 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 8 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 8 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies pieci vadītāji. Noformēti 90 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 38 bija par ātruma pārsniegšanu.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri