Valmieras Ziņas

Valentīndiena + “Klases salidojums” = svētki kinoteātrī “Gaisma”

Nav bieži redzēts, ka ap pulksten 22.00 pie Valmieras kinoteātra “Gaisma” stāv cilvēku rinda, balts limuzīns, skan jautras sarunas un smiekli, taču ceturtdien, 14.februārī, kinoteātrī bija vērojams liels burziņš, jo bija dubultsvētki – Sirsniņdiena un pirmizrāde latviešu komēdijai “Klases salidojums”.

Kā jau pieklājas šādos svētkos, bija arī šampanietis, balzāms, sarkanais paklājs un krāsaini baloni. Kinoteātra zāle bija pārpildīta, bija aizņemtas ne tikai visas solu rindas, bet arī daudzie pufi, kuros varēja ērti baudīt jauno filmu. Uz pirmizrādi bija ieradušies ne tikai daudzi skatītāji, bet arī vairāk kā 30 cilvēku no filmas veidotāju un aktieru komandas, viņu vidū arī krietns bariņš Valmieras Drāmas teātra aktieru: Imants Strads jeb Andris, Krišjānis Salmiņš, Ieva Puķe, Mārtiņš Meiers, Elīna Vāne, Elīna Hanzena u.c. Bija ieradies arī komponists Rihards Zaļupe, kolorītākais filmas tēls Nils Vītols jeb Ainārs Ančevskis un daudzi citi, vienīgi Juris Kaukulis nepievienojās klasesbiedru trīsvienībai, jo bija apslimis.

Skatoties filmu, daudzi varēja atcerēties savus klases un skolas salidojumus. Domājams gan, ka tik spilgta salidojuma uzruna kā Aināram Ančevskim nevienam nav bijusi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri