Valmieras Ziņas

Valentīndiena + “Klases salidojums” = svētki kinoteātrī “Gaisma”

Nav bieži redzēts, ka ap pulksten 22.00 pie Valmieras kinoteātra “Gaisma” stāv cilvēku rinda, balts limuzīns, skan jautras sarunas un smiekli, taču ceturtdien, 14.februārī, kinoteātrī bija vērojams liels burziņš, jo bija dubultsvētki – Sirsniņdiena un pirmizrāde latviešu komēdijai “Klases salidojums”.

Kā jau pieklājas šādos svētkos, bija arī šampanietis, balzāms, sarkanais paklājs un krāsaini baloni. Kinoteātra zāle bija pārpildīta, bija aizņemtas ne tikai visas solu rindas, bet arī daudzie pufi, kuros varēja ērti baudīt jauno filmu. Uz pirmizrādi bija ieradušies ne tikai daudzi skatītāji, bet arī vairāk kā 30 cilvēku no filmas veidotāju un aktieru komandas, viņu vidū arī krietns bariņš Valmieras Drāmas teātra aktieru: Imants Strads jeb Andris, Krišjānis Salmiņš, Ieva Puķe, Mārtiņš Meiers, Elīna Vāne, Elīna Hanzena u.c. Bija ieradies arī komponists Rihards Zaļupe, kolorītākais filmas tēls Nils Vītols jeb Ainārs Ančevskis un daudzi citi, vienīgi Juris Kaukulis nepievienojās klasesbiedru trīsvienībai, jo bija apslimis.

Skatoties filmu, daudzi varēja atcerēties savus klases un skolas salidojumus. Domājams gan, ka tik spilgta salidojuma uzruna kā Aināram Ančevskim nevienam nav bijusi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri