Valmieras Ziņas

Valdība atbalsta sporta infrastruktūras projektu īstenošanai paredzēto līdzekļu pārdali

Valdība šodien, 11.decembrī, apstiprināja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu, kas paredz pārdalīt Valmieras J.Daliņa stadiona rekonstrukcijas un vieglatlētikas manēžas būvniecības projekta īstenošanai 2018.gadā paredzēto finansējumu, vienlaikus nosakot, ka pārdalīto finansējumu un citiem sporta objektiem novirzītos līdzekļus Valmiera saņem atpakaļ 2020.gadā.

2017.gada IZM budžeta apakšprogrammā “Sporta būves” Valmieras J.Daliņa stadiona rekonstrukcija un vieglatlētikas manēžas celtniecībai piešķirts 1,1 miljons eiro, 2018.gadam – 2,1 miljons eiro, 2019.gadam – 2,1 miljons eiro. Veicot apropriācijas pārdali, novirzot ietaupītos valsts budžeta līdzekļus, kā arī piešķirot papildu investīcijas, kopumā projekta īstenošanai 2018.gadā tika paredzēti četri miljoni eiro.

Valmieras pilsētas pašvaldība informējusi ministriju, ka objektīvu iemeslu dēļ līdz 2018.gada 31.decembrim nevarēs apgūt 1,5 miljonus eiro no stadiona rekonstrukcijai un vieglatlētikas manēžas celtniecībai 2018.gadā piešķirtā valsts finansējuma, tāpēc lūdz šo summu pārcelt uz nākamo gadu. Tāpat IZM ir saņēmusi Rēzeknes pilsētas un Preiļu novada pašvaldības papildu finansējuma pieprasījumus Olimpiskā centra “Rēzekne” būvniecībai un Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas stadiona rekonstrukcijai.

IZM kā par sporta nozari atbildīgā ministrija ir izvērtējusi Valmieras pilsētas pašvaldības vēstulē sniegto informāciju un piedāvā risinājumus, lai nodrošinātu līdzekļu apguvi un neradītu negatīvu fiskālu ietekmi nākamo gadu budžetā.

IZM rosinājusi pārdalīt Valmieras J.Daliņa stadiona rekonstrukcijai un vieglatlētikas manēžas celtniecībai 2018.gadā piešķirtos līdzekļus 1,1 miljona eiro apmērā olimpisko sporta centru projektu īstenošanai izsniegtā valsts galvotā aizdevuma 2020.gada maksājuma daļas daļējai atmaksai. Tādējādi tiks nodrošināta saistību daļēja izpilde 2018.gadā, vienlaikus nodrošinot, ka projekta īstenošanai 2018.gadā pārdalītais finansējums tiek pārdalīts atpakaļ 2020.gadā.

Savukārt daļu no Valmieras J.Daliņa stadiona rekonstrukcijai un vieglatlētikas manēžas celtniecībai 2018.gadā piešķirtajiem līdzekļiem IZM rosina 400 000 eiro apmērā 2018.gadā pārdalīt citu sporta objektu finansēšanai – 250 000 eiro olimpiskā centra “Rēzekne” būvniecībai un 150 000 eiro Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas stadiona rekonstrukcijai. Vienlaikus tiek nodrošināts, ka Valmieras J.Daliņa stadiona rekonstrukcijas un vieglatlētikas manēžas būvniecības projekta īstenošanai 2018.gadā pārdalītais finansējums tiek pārdalīts atpakaļ 2020.gadā. Tādējādi kopumā viss Valmieras projektā 2018.gadā neapgūtais finansējums tiek pārcelts uz 2020.gadu.

Rīkojuma projekts par apropriācijas pārdali saskaņots ar Finanšu ministriju, bet darījuma veikšanai vēl jāsaņem Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas atļauja.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri