Valmieras Ziņas

Vakarā un naktī vietām valstī ļoti stipri snigs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu no jūras nākoši sniega mākoņi visvairāk nokrišņu atnesīs Rīgas līča rietumu un dienvidu piekrastei, kā arī Vidzemes dienvidu daļai, tai skaitā galvaspilsētai, prognozē sinoptiķi.

Minētajā teritorijā vietām uzsnigs vairāk nekā desmit centimetru sniega. Svētdien no rīta un dienā josla ar stipru snigšanu pārvietosies uz ziemeļaustrumiem – tā šķērsos Vidzemi. Valsts lielākajā daļā samazināsies mākoņu daudzums un kaut brīdi spīdēs saule.

Ilgstoša un stipra snigšana gaidāma tikai vietām, bet lielā valsts daļā tuvākajā diennaktī snigs īslaicīgi.

Stipras snigšanas dēļ Kurzemē spēkā dzeltenais, bet Zemgalē, Vidzemē un Rīgā – oranžais brīdinājums, ko izsludinājis Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pūtīs mērens rietumu vējš, piekrastē vietām brāzmās līdz 15 metriem sekundē, tādēļ vietām arī putinās.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -1..-8 grādiem un dienā būs +1..-4 grādi.

Rīgā stipra snigšana var turpināties līdz svētdienas rītam, dienā uzspīdēs saule. Naktī arī puteņos, pilsētas ziemeļos gaidāmas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 14 metriem sekundē. Gaisa temperatūra būs 0..-3 grādi, no rīta tā var noslīdēt līdz -6 grādiem.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Projektēšanas birojs SIA Projekti LL aicina savā komandā BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie pienākumi: Nodrošināt informācijas apmaiņu un dokumentu apriti. Dažāda veida lietvedības dokumentu sagatavošana un noformēšana. Biroja ikdienas darba organizēšana un nepieciešamā aprīkojuma nodrošināšana. Atbalsts komandai projektu un klientu jautājumos. Prasības: Pieredze biroja administratores/-a vai lietveža/-es amatā. Labas organizatoriskās prasmes, precizitāte, spēja risināt vairākus uzdevumus vienlaikus. Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes. Ļoti labas datorprasmes, it īpaši ar Microsoft word, excel. Mēs piedāvājam: Komfortablus darba apstākļus labiekārtotā birojā Valmierā. Draudzīgu, atsaucīgu, profesionālu komandu. Iespēju profesionāli attīstīties un pilnveidoties. Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@projektill.lv Mēs izskatīsim visus pieteikumus, taču sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz klātienes intervijām. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-20 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: info@projektill.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri