Valmieras Ziņas

Vakarā un naktī gaidāms sniegs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu Latvijā uzsnigs 1-5 centimetri sniega, prognozē sinoptiķi.

Austrumu novados, pūšot brāzmainam dienvidu vējam, arī nedaudz putinās, bet Kurzemē iestāsies bezvējš.

Gaisa temperatūra būs 0..-6 grādi; debesīm skaidrojoties, no rīta vietām Kurzemē gaidāms desmit grādu sals.

Trešdien valsts lielākajā daļā spīdēs saule, mākoņainākais laiks saglabāsies Latgalē. Vietām snigs. Vējš galvenokārt lēni pūtīs no rietumiem, un gaiss iesils līdz +1..-3 grādiem.

Rīgā otrdienas vakarā snigs, trešdien brīžiem iespējams neliels sniegs, saule mīsies ar mākoņiem. Lēnu līdz mērenu dienvidu vēju nomainīs rietumu, ziemeļrietumu vējš. Gaisa temperatūra naktī un dienā pakāpsies līdz -1 grādam, no rīta un vakarā gaidāms vēsāks laiks.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri