Valmieras Ziņas

Vakar Vidzemē alkohola reibumā pie stūres pieķertas trīs personas

Lasīšanas laiks: < 1 min

Laika posmā no 21.12. ­– 22.12.2022. saņemta informācija par 71 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietusi viena persona. Satiksmes jomā pieņemti 53 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 36 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu un trīs par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā/narkotisko vielu iespaidā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīgs Rūta Smilga.   

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirknis

21.12.2022. plkst.08.45 Smiltenes nov., Trapenes pag., A/C Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža(Veclaicene) 164.km, vīrietis vadīja kravas automašīnu sakabē ar piekabi un nobrauca no ceļa braucamās daļas, iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījumā cieta kravas automašīnas vadītājs. Nogādāts ārstniecības iestādē.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirknis

21.12.2022. plkst.18:22 Cēsu nov., Stalbes pag., A/C Inčukalns-Valmiera-Igaunijas robeža(Valka), sieviete vadīja automašīnu “Škoda”, būdama alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā 3.27 promiles. Policijā uzsākts kriminālprocess.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirknis

21.12.2022. plkst.19:25 Limbaži, Cēsu iela, vīrietis vadīja automašīnu “Audi” bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams alkohola reibumā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā 2.60 promiles. Policijā uzsākts kriminālprocess.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri