Valmieras Ziņas

Vakar Kocēnu novadā dzēsts ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. decembra plkst. 6.30 līdz 19. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet vienu uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 17.46 tika saņemts izsaukums uz Kocēnu novada Dikļu pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamā māja 90m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās viens cilvēks. Plkst. 21.45 ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD atgādina, ka jau 2020.gada 1.janvārī stājās spēkā likuma norma, kas nosaka, ka viendzīvokļa objektos kā arī daudzdzīvokļu objekta dzīvoklis ir jānodrošina ar autonomu ugunsgrēka detektoru, kas reaģē uz dūmiem. VUGD uzsver, ka nav jāgaida 2020.gads, bet pašu, ģimenes locekļu un līdzcilvēku drošībai šos autonomos ugunsgrēka atklāšanas detektorus iegādāties un uzstādīt nekavējoties. Ugunsdzēsēju ikdiena parāda, ja mājoklī ir bijis dūmu detektors, nelaime ir pamanīta savlaicīgāk, kā arī cilvēks paspēj izglābties un izsaukt ugunsdzēsējus glābējus.

Un pats svarīgākais, kas ir jāatceras – ja izcēlies ugunsgrēks vai radies cits apdraudējums un nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, nekavējoties jāzvana uz vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri