Valmieras Ziņas

Vaidavā noslēgusies centra stāvlaukuma pārbūve

Lasīšanas laiks: < 1 min

Kā iepriekš vēstīts, 2020. gada septembra nogalē tika uzsākti Kocēnu novada pašvaldības investīciju projekta “Vaidavas ciema centra laukuma un tam piegulošās teritorijas labiekārtošana” 1. kārtas būvdarbi.

Līdz tehnoloģiskajam pārtraukumam, kas sākās aizvadītā gada nogalē, tika izbūvēta lietus notekūdeņu novadīšanas sistēma, brauktuves daļā, kur ieklāta asfaltbetona seguma pirmā kārta, veikta pie stāvlaukuma esošās ietves pārbūve, izbūvēta jauna autobusu pieturvieta ar nojumi un papildināts ielu apgaismojums pie pieturvietas un gājēju pārejas. Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma būvuzņēmējs ieklāja vēl vienu asfaltbetona seguma kārtu, veica ielas horizontālo apzīmējumu uzklāšanu un apzaļumošanas darbus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Projekta īstenošanas rezultātā novērsta lietus ūdens uzkrāšanās stāvlaukuma teritorijā, līdz šim tajā izveidojas apjomīgas peļķes un ziemā – bīstams apledojums, skaidri iezīmētas automašīnu stāvvietas un palielināts to skaits, paredzot vietas 40 automašīnām, tajā skaitā trīs autostāvvietas personām ar invaliditāti, kā arī atvieglota sabiedriskā transporta kustība. Savukārt iedzīvotājiem, kuri pārvietojas ar starppilsētu autobusu, ērti pieejama izgaismota pieturvieta ar nojumi.

Būvdarbus veica SIA “Limbažu ceļi”, līguma summa 169 130,17 eiro, kas finansēti no Kocēnu novada pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri