Valmieras Ziņas

Vai “sporta galvaspilsētā” domā arī par tautas sportu?

Valmiera sevi mēdz dēvēt par sporta galvaspilsētu. Pilsētā patiešām ir daudz sporta objektu, salīdzinot ar iedzīvotāju skaitu, top arī jaunais J.Daliņa stadions un vieglatlētikas manēža. Taču visi šie objekti pārsvarā domāti profesionāliem sportistiem vai organizētām nodarbībām amatieriem un izglītības iestādēm. Taču kā ir ar tautas sportu? Par to, ka šajā ziņā viss nav tik “spīdoši”, liecina iedzīvotāju sūdzības mobilās lietotnes “Valmiera” ierosinājumu sadaļā.

Lūk, viens no ierosinājumiem: 

“Visās pilsētās ir āra trenažieri un laukumi, lai nodrošinātu aktīvu dzīvesveidu pilsētu/ciemu iedzīvotājiem. Valmiera pompozi sevi dēvē par “sporta galvaspilsētu”, taču realitātē nav vispār nekāds infrastruktūras. Jau pāris gadus pēc Daliņa stadiona aizvēršanas nav vietas, kur uzspēlēt basketbolu. Jābrauc uz Kocēniem!!! Lūdzu, neskaitīsim briesmīgos grozus pie skolām ar sadrupuša asfalta segumu. Ceru, ka nākotnē izvērtēsiet šo problēmu un radīsiet aktīvās atpūtas zonas visos Valmieras reģionos. Vienas BMX trases izmaksas segtu vairākus tādus laukumus.”

Atbildot uz šo ierosinājumu, pašvaldība skaidro:

Jāņa Daliņa stadiona pārbūves un vieglatlētikas manēžas būvniecības attīstības projektā tiks izveidoti divi basketbola laukumi. Plānots, ka iedzīvotājiem tie būs pieejami 2021.gada pavasarī. Tāpat līdz 2021.gada vasarai tiks veikta Valmieras skeitparka attīstības projekta īstenošana, kur paredzēts arī izveidot vienu strītbola laukumu. Savukārt tuvākajā nākotnē plānota arī vairāku izglītības iestāžu sporta infrastruktūras attīstība.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri