Valmieras Ziņas

Skeitparka vietā taps aktīvās atpūtas un sporta parks; iedzīvotājus aicina paust idejas (6)

Domājot par kvalitatīvu un daudzveidīgu pilsētvidi ģimenēm, lielas pārmaiņas gaida skeitparku Rīgas ielā 43A, kur ar VAS “Latvijas valsts meži” finansiālu atbalstu tiks veidots izzinošs aktīvās atpūtas un sporta parks ģimenēm un bērniem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, ka Valmierā nav pietiekamā daudzumā un atbilstošā kvalitātē pieejami rotaļu un izklaides laukumi bērniem un jauniešiem, pašvaldība izstrādāja projektu izzinoša aktīvās atpūtas un sporta parka izveidei. Tas būs paredzēts gan mazuļiem, gan bērniem un pusaudžiem, izveidojot katrai vecuma grupai atbilstošas zonas. Parkā atradīsies arī skeitparks un velorampas, kā arī āra trenažieri, ko varēs izmantot arī pieaugušie,” pastāstīja pilsētas mērs.

Pašvaldības ieceri atbalstīja VAS “Latvijas valsts meži”, kas, atzīmējot uzņēmuma 20 gadu jubileju, nolēma piešķirt mērķziedojumu 500 tūkstošu eiro apmērā aktīvās atpūtas un sporta parka izveidei. Papildus tam parka izveidei atvēlēti vairāk nekā 100 tūkstoši eiro no Valmieras pilsētas budžeta. Šobrīd ir izsludināts iepirkums būvprojekta izstrādei, kurš noslēgsies februāra beigās.

Ņemot vērā lielo būvdarbu apjomu, šogad paredzētā parka izveide varētu tikt pabeigta nākamajā pavasarī.

Iedzīvotāji aicināti līdzdarboties parka projekta plānošanā, līdz 1.martam sniedzot priekšlikumus un idejas tā satura pilnveidošanai. Aptaujas anketa publicēta šeit.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Hardijs Ķīsītis - 13.02.2020 Atbildēt

  Sveiki! Trūkst boulings.

  Andre - 13.02.2020 Atbildēt

  To pašu skeitparku, tikai iekštelpās. Vasarā sk8parks ir pilns ar jauniešiem, kas to tiešām izmanto, tāpat šajās pašās telpās varētu izvietot batutu laukumu, ar bumbu bedrēm, un bārs ar atpūtas telpu apmeklētājiem noderētu, gan veciem gan jauniem!

  Marģers - 13.02.2020 Atbildēt

  To pašu skeitparku,plus ielas trenažierus,bet normālus pielietojamus ..nevis kkadus mēslus kkur uzstāda un nevar saprast ko a viņu darīt …tā lai pusaudži varētu normāli darboties,nevis sūds domāt kur taisīt .jo visur kur iet ir tik jāmaksā …un nevaig barus vai vēl kko . pietiek jau Valmiera negaršīgi un bēdīgi bāri

   Linda - 13.02.2020 Atbildēt

   Piekrītu. Es arī esmu par skeitparku, ielas batutiem, vai ko tādu, galvenais lai būtu pieejams. Jauniešiem un nav par maksu. Noteikti nekādu ēdināšanu.

  Pudeļlasītājs - 14.02.2020 Atbildēt

  Vajadzētu to Baika Baranku no gaujmalas atripināt.Un uztaisīt kkādu ūdenspolo- batuta krustojumu,jo kā skatu laukums tas izstrādājums nafnafnah nav vajadzìgs.

  Ansis - 14.02.2020 Atbildēt

  Noteikti vajag flybox kur vidū ir paralona kluči kur trenēties kādus trikus, citādāk tas jādara pārāk sāpīgā ceļā, un jā, noteikti vajag Indoor tos visus batutus skeitparku utt. taisīt. Tas ļoti daudz nozīmē jauniešiem un cilvēkiem kuriem tā lieta ir vairāk kā hobijs.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri