Valmieras Ziņas

Skeitparka vietā taps aktīvās atpūtas un sporta parks; iedzīvotājus aicina paust idejas (6)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Domājot par kvalitatīvu un daudzveidīgu pilsētvidi ģimenēm, lielas pārmaiņas gaida skeitparku Rīgas ielā 43A, kur ar VAS “Latvijas valsts meži” finansiālu atbalstu tiks veidots izzinošs aktīvās atpūtas un sporta parks ģimenēm un bērniem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Ņemot vērā iedzīvotāju sūdzības, ka Valmierā nav pietiekamā daudzumā un atbilstošā kvalitātē pieejami rotaļu un izklaides laukumi bērniem un jauniešiem, pašvaldība izstrādāja projektu izzinoša aktīvās atpūtas un sporta parka izveidei. Tas būs paredzēts gan mazuļiem, gan bērniem un pusaudžiem, izveidojot katrai vecuma grupai atbilstošas zonas. Parkā atradīsies arī skeitparks un velorampas, kā arī āra trenažieri, ko varēs izmantot arī pieaugušie,” pastāstīja pilsētas mērs.

Pašvaldības ieceri atbalstīja VAS “Latvijas valsts meži”, kas, atzīmējot uzņēmuma 20 gadu jubileju, nolēma piešķirt mērķziedojumu 500 tūkstošu eiro apmērā aktīvās atpūtas un sporta parka izveidei. Papildus tam parka izveidei atvēlēti vairāk nekā 100 tūkstoši eiro no Valmieras pilsētas budžeta. Šobrīd ir izsludināts iepirkums būvprojekta izstrādei, kurš noslēgsies februāra beigās.

Ņemot vērā lielo būvdarbu apjomu, šogad paredzētā parka izveide varētu tikt pabeigta nākamajā pavasarī.

Iedzīvotāji aicināti līdzdarboties parka projekta plānošanā, līdz 1.martam sniedzot priekšlikumus un idejas tā satura pilnveidošanai. Aptaujas anketa publicēta šeit.

  Hardijs Ķīsītis - 13.02.2020

  Sveiki! Trūkst boulings.

  Andre - 13.02.2020

  To pašu skeitparku, tikai iekštelpās. Vasarā sk8parks ir pilns ar jauniešiem, kas to tiešām izmanto, tāpat šajās pašās telpās varētu izvietot batutu laukumu, ar bumbu bedrēm, un bārs ar atpūtas telpu apmeklētājiem noderētu, gan veciem gan jauniem!

  Marģers - 13.02.2020

  To pašu skeitparku,plus ielas trenažierus,bet normālus pielietojamus ..nevis kkadus mēslus kkur uzstāda un nevar saprast ko a viņu darīt …tā lai pusaudži varētu normāli darboties,nevis sūds domāt kur taisīt .jo visur kur iet ir tik jāmaksā …un nevaig barus vai vēl kko . pietiek jau Valmiera negaršīgi un bēdīgi bāri

   Linda - 13.02.2020

   Piekrītu. Es arī esmu par skeitparku, ielas batutiem, vai ko tādu, galvenais lai būtu pieejams. Jauniešiem un nav par maksu. Noteikti nekādu ēdināšanu.

  Pudeļlasītājs - 14.02.2020

  Vajadzētu to Baika Baranku no gaujmalas atripināt.Un uztaisīt kkādu ūdenspolo- batuta krustojumu,jo kā skatu laukums tas izstrādājums nafnafnah nav vajadzìgs.

  Ansis - 14.02.2020

  Noteikti vajag flybox kur vidū ir paralona kluči kur trenēties kādus trikus, citādāk tas jādara pārāk sāpīgā ceļā, un jā, noteikti vajag Indoor tos visus batutus skeitparku utt. taisīt. Tas ļoti daudz nozīmē jauniešiem un cilvēkiem kuriem tā lieta ir vairāk kā hobijs.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat jauno "Valmiera 2027" vides objektu pilsētas centrā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Valmieras novada Būvvaldes arhitektu/-i (uz nenoteiktu laiku) Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt estētiskas un drošas vides veidošanas principu un būvniecības tiesiskuma ievērošanu Pašvaldības administratīvajā teritorijā; - pārraudzīt arhitektoniskās kvalitātes principa ievērošanu, ciktāl tas attiecas uz būves iekļaušanos ainavā un pilsētvidē; - izskatīt būvniecības ieceres, pārbaudīt lēmumos ietverto nosacījumu izpildi un iesniegto dokumentu saturu normatīvajos aktos noteiktajā apjomā; - organizēt būvniecības ieceru publisko apspriešanu; - strādāt ar “Būvniecības informācijas sistēmu” (BIS) un datu bāzēm; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība arhitekta specialitātē; - arhitekta patstāvīgās prakses sertifikāts tiks uzskatīts par priekšrocību; - vismaz divu gadu darba pieredze arhitekta darbā, kas saistīta ar būvprojektu izstrādi un būvniecības normatīvo aktu pielietošanu; - būvniecības procesu regulējošo normatīvo aktu pārzināšana; - pieredze nozares terminoloģijas, ar būvniecības nozari saistīto normatīvo aktu un standartu pielietošanā; - labas sadarbības veidošanas prasmes, spēja loģiski domāt un analizēt, strādāt intensīvi, patstāvīgi un uzņemties atbildību; - labas praktiskā pielietojuma prasmes darbam ar MS Office, BIS portālā vai BIS 2 profilā un biroja tehniku; - B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1535 EUR līdz 1645 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citus labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās iespējas. CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „ Arhitekta/-es amatam” līdz 2022.gada 27.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 64207124. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ARHITEKTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 25C, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri