Valmieras Ziņas

Uzmanību – lāstekas!

Lasīšanas laiks: < 1 min

Gandrīz mēnesi ir bijusi balta ziema, pieturējies mērens aukstums un snidzis, snidzis… Iestājoties atkusnim, daudzviet veidojas lāstekas, no jumtiem sāk slīdēt sniegs, kas daudzviet rada visai bīstamas situācijas, tāpēc jāskatās ne tikai par pamatu zem kājām, bet jāpaceļ acis arī uz augšu. Nav liela nelaime, ja aiz apkakles nobirst sniegs no kokiem, taču, ja no jumta virsū nogāžas vesels sniega blāķis vai lāsteku asie durkļi, sekas var būt smagas.

Sestdien, 16.decembrī, varēja novērot, kā no jumta tiek nosistas lāstekas Rīgas ielā 30, vairākās vietās par bīstamu zonu liecina norobežojumi ar sarkani baltajām lentēm, taču joprojām pircējiem jāuzmanās gan pie veikala „Valrek” (īpaši Kārļa ielas pusē), gan pie veikala „Rīts” Stacijas ielā 2, arī Andreja Upīša ielā 3 un citās vietās.

Droši vien šī problēma būtu jārisina namu īpašniekiem, taču vienmēr der atcerēties arī gudro atziņu: Sargā sevi pats, tad arī Dievs tevi sargās!

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri