Valmieras Ziņas

Uz vasarīgu satikšanos Valmieras dzimšanas dienā aicina tirgotāji

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras 739. dzimšanas dienas “Svētku randiņš” laikā, 23. jūlijā no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00, uz košu, vasarīgu un garšīgu satikšanos – svētku tirdziņu – aicinās vairāk nekā 340 Valmieras un citu novadu amatnieki un mājražotāji. Šogad tikšanās būs jaunā vietā – tirgus kņada valdīs Valmieras centrā – Rīgas ielas posmā no Kārļa Baumaņa ielas līdz Limbažu ielai. Turpat blakus svētku tirdziņam – Vecpuišu parkā – no plkst. 9.00 līdz 16.00 norisināsies Dizaina tirgus. Tā ir īstā vieta, kur satikt dizainerus un zīmolus no visas Baltijas. Piedāvājumā būs oriģināli un kvalitatīvi apģērbi, somas, rotaslietas, juvelierizstrādājumi un preces interjeram, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Kultūras centra projektu vadītāja komunikācijas un sabiedrisko attiecību jautājumos Līga Tarbuna.

Vēlies uzzināt, kas šoreiz būs amatnieku un mājražotāju piedāvājumā? Vasarai piestāv sievišķīgas, Latvijā ražotas lina kleitas, pludmales aksesuāri, ziedūdeņi un smaržīgas, rokām darinātas pirtslietas. Vasara ir kāzu laiks, tādēļ tirdziņā varēsi atrast gan romantiskas dāvanas jaunajam pārim, gan īpašajai dienai piemērotas rotaslietas. Vasara ir īstais brīdis gardiem un veldzējošiem kokteiļiem, dabīgām ogu un augļu sulām, mutē kūstošam saldējumam, veselīgiem našķiem un gardumiem, bet sezonas īpašo garšu ēdienam piešķirs dažādas mērces un garšvielas. Vai jau zini, kā garšo “Patriotiskie plāceņi” un siers ar baravikām? Būs padomāts arī par tiem, kuriem ir zaļie pirkstiņi, – varēsi iegādāties dekoratīvo koku, ziemciešu, krūmmelleņu, hortenziju un rododendru stādus. Neiztrūkstoši būs arī tekstilizstrādājumi, dažādas mājsaimniecībā noderīgas lietas, attīstošas rotaļlietas pašiem mazākajiem, aksesuāri mājdzīvniekiem un daudz citu labumu. Runā, ka vienam no tirgotājiem līdzi būs pat bišu strops, kas pilns ar bitēm. Kā lai to atrod? Ieklausies bišu zumēšanā!

Tirdziņā, par ziedojumu Ukrainas atbalstam, varēs nobaudīt gardas, pēc ukraiņu pavārgrāmatu labākajām receptēm gatavotas zupas. Tāpat varēs sastapt draugus no Valmieras sadraudzības reģiona – Halles (Vestf., Vācija), kā arī piedalīties jau par neatņemamu svētku tradīciju kļuvušajā Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorijas labdarības loterijā “Ezīša miga”. Par tajā ziedotajiem līdzekļiem tiks atbalstītas labākās Valmieras novada jauniešu idejas un iniciatīvas.

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri