Valmieras Ziņas

Uz laiku tiks slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA ”8 CBR” informē, ka plānoto remontdarbu dēļ objektā “Tiltu būvdarbi uz autoceļa P25 Smiltene – Strenči km 28.34 (Gauja)” laika posmā no 25.augusta līdz 8.septembrim tiks slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos, lai veiktu pagaidu tilta upes balstu izbūvi.

Tilts satiksmei tiks slēgts darba dienās no plkst. 6.00 līdz plkst. 22.00. Objektā atradīsies satiksmes regulētāji, kuri novirzīs satiksmi pa apbraucamo ceļu Strenči (Gaujas labais krasts) – Valmiera (apvedceļš) – Jaunvāle – Trikāta – Strenči (Gaujas labais krasts). Apbraucamā ceļa kopējais garums ir apmēram 58.2 km.

Maršruta autobusu satiksme pār tiltu notiks atbilstoši grafikam, satiksme netiks ierobežota.

Braucot no Rīgas puses, Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu P18 (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Braucot no Smiltenes puses, Gaujas labajā krastā var nokļūt pa autoceļu P18 (virzienā uz Valmieru), tālāk braucot pa Valmieras apvedceļu un autoceļu A3 uz Strenčiem.

Braucot no Valkas puses, Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu A3 (virzienā uz Valmieru), turpinot ceļu pa apvedceļu un autoceļu P18 (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Autovadītājus aicina pirms došanās ceļā iepriekš izplānot un izvēlēties sev vēlamo apbraukšanas maršrutu.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri