Valmieras Ziņas

Universum mūzikas un mākslas vidusskolas orķestris koncertē Lietuvā

Lasīšanas laiks: 2 min

Skolēnu rudens brīvlaikā, 26.oktobrī, Universum mūzikas un mākslas vidusskolas orķestris devās uz  koncertu Lietuvā, Šauļu 1.mūzikas skolā. Orķestra diriģentu Aivaru Cepīti un Šauļu 1.Mūzikas skolas direktoru Vigintu Ališausku (Vygintas Ališauskas) saista sena muzikāla draudzība, un nu pēc ilgāka laika izdevās atkal tiktiesportālu “Valmieras Ziņas” informēja Mūzikas skolas Universum pārstāve Anitra Rause.

Koncerta klausītāji ļoti sirsnīgi novērtēja mūsu orķestra un  tā solistu sniegumu. Aplausi nerimās gan pēc Monas Žarkovas vijoles solo priekšnesuma – pašsacerētās kompozīcijas ,,Gretchen”, gan pēc Esteres un Pētera Ciršu aizrautīgi spēlētā klavieru dueta ,, Boogie – woogie”. Savukārt, Kristaps un Paula Grigorjevi (trompete un klavieres) klausītājiem veiksmīgi piedāvāja ceļojumu kopā ar  T. Deimerona ,, Lady Bird”.  Universum mūzikas un mākslas vidusskolas orķestris ļāva spoži iemirdzēties G.F. Hendeļa ,, Uguņošanas mūzikai”, silti un ar iejūtību atskaņoja E. Dārziņa, L. Liepiņas un Monas Mod (M. Žarkovas) sacerēto ,,Ave Rīga’’. Ļoti enerģiski un reizē arī maigi skanēja latviešu tautasdziesmu apdares, bet visas programmas centrā – tradicionālā skotu melodija, kuru mūsdienās pazīstam kā dziesmu  ,,Visvarenā Žēlastība” – ar savu vēsti , kura tik ļoti nepieciešama mums katram.

Jāpiebilst, ka visas skaņdarbu aranžijas un tautasdziesmu apdares veidojis mūsu skolotājs Aivars Cepītis.

Pēc koncerta skolotājiem raisījās dzīvas sarunas par izglītības situāciju mūzikā un mākslā, kā arī tika izteikta vēlme tālākai radošai sadarbībai.

Orķestra brauciens uz Lietuvu bija iespējams, pateicoties Sandra Apsīša vadītā uzņēmuma SIA “AIMASA” finansiālam atbalstam, kā arī braucēju līdzfinansējumam.

Jau pavisam drīz – 2.decembrī –  orķestris un solisti uzstāsties koncertā “Season of light 2023”, Rīgā, Anniņmuižas bulvārī 29, kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, plkst.15.00.  Šis koncerts būs kā Universum Mūzikas skolas 6 gadu darbības jubilejas koncerts. Ieeja bez maksas.

 Sirsnīgi gaidīsim ikvienu klausītāju.  Koncerta tematika – adventa laiks.

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri