Valmieras Ziņas

Ugunsgrēkā Cēsu novadā šorīt gāja bojā cilvēks

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 16.septembra plkst. 6.30 līdz 17. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus – abus uz ugunsgrēku dzēšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Šorīt plkst. 06.44 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Cēsīs, kur trīsstāvu ēkā no dzīvokļa nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka dzīvoklī deg divas telpas 11m2 platībā. No piedūmotās ēkas tika evakuēti 12 cilvēki. Notikuma vietā tika atrasts bojāgājis cilvēks. Notikušā apstākļus un ugunsgrēka izcelšanās iemeslu noskaidros Valsts policija. Plkst. 08.08 ugunsgrēks tika lokalizēts. Dzēšanas darbi turpinās.

Vakar plkst. 23.39 tika saņemts izsaukums uz Dzelzceļa ielu Cēsīs, kur dega uz ielas izliets degšķidrums 2m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 40 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri