Valmieras Ziņas

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē seši izsaukumi

vugd

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19. jūnija plkst. 6.30 līdz 20. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem un viens izsaukums bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska.

Vakar neilgi pēc pieciem vakarā saņemts izsaukums uz Madonas novada Jumurdas pagastu, kur nolūzis koks bija uzkritis uz ceļa braucamās daļas. 

Īsi pirms sešiem vakarā saņemts izsaukums uz Cēsu novada Straupes pagastu, kur dega elektrības stabs 0.5 m2 platībā.

Plkst. 21.15 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Burtnieku pagastu, kur sākotnējā informācija liecināja, ka ezerā apgāzusies laiva un cilvēks paša spēkiem nevar izkļūt krastā. Ierodoties notikuma vietā cilvēks jau bija izglābts un atradās citā laivā. Ugunsdzēsēji glābēji cietušo nodeva NMPD darbiniekiem un plkst. 22.58 darbu notikumā noslēdza.

Plkst. 23.58 saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kā rezultātā vieglā automašīna atradās grāvī uz sāniem. Ugunsdzēsēji glābēji no automašīnas atbrīvoja cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 00.58 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 63 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 39 uz glābšanas darbiem, bet 15 izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri