Valmieras Ziņas

Ugunsdzēsējiem glābējiem Vidzemē seši izsaukumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11. jūnija plkst. 6.30 līdz 12. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un divi izsaukumi bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Irita Slavinska.

Vakar pusvienos dienā saņemts izsaukums uz Baznīcas laukumu Smiltenē, kur no automašīnas uz ceļa braucamās daļas bija izlijusi eļļa 1 m2 platībā. Ar absorbenta un roku rīku palīdzību eļļa tika savākta.

Īsi pēc četriem pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valmieras novada Dikļu pagastu, kur dega malka 110 m2 platībā. Notikuma vietā strādāja arī Dikļu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 18.42 ugunsgrēks likvidēts.

Puspiecos vakarā saņemts izsaukums uz Madonas novada Mārcienas pagastu, kur dega malkas noliktava 150 m2 platībā. Noliktavā atradās 12 metāla konteineri ar 24 m3 malkas. Ar autopacēlāja palīdzību konteineri tika vesti ārpus noliktavas un ārā tika veikti dzēšanas darbi. Septiņos vakarā degšana likvidēta.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 43 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divus uz mežu ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri